V posledných chvíľach boli pri ňom jeho najbližší, zomrel legendárny Dylan zo seriálu Beverly Hills 90210

V posledných chvíľach boli pri ňom jeho najbližší, zomrel legendárny Dylan zo seriálu Beverly Hills 90210

Po silnej mŕtvici zomrel 52-ročný americký herec Luke Perry, ktorého preslávila úloha Dylana zo seriálu Beverly Hills 90210. Smrť potvrdil jeho manažér, ktorého citovali agentúry AP a AFP.

V posledných chvíľach boli pri ňom jeho najbližší – deti, rodičia, snúbenica aj bývalá manželka. Perry utrpel porážku minulý týždeň vo svojom dome v Los Angeles, kde museli privolať záchranku.

Luke Perry v súčasnosti nakrúcal aj seriál Riverdale a zhodou okolností v rovnaký deň spoločnosť Fox Broadcasting Company oznámila, že plánuje obnoviť seriál Beverly Hills 90210; Perry v ňom hral Dylana McKaya. Hoci Perry nebol potvrdený pre nové diely, jeho bývalí kolegovia Jason Priestley, Jennie Garthová, Brian Austin Green, Tori Spellingová a Ian Ziering podpísali kontrakt o účinkovaní.

Zzdroj: variety.com

Zdroj titulnej foto: tvline.comtvcrimesky.com

Avatar

Autor:

Editor magazínu Klocher – vyštudoval masmediálnu komunikáciu na Univerzite sv. Cyrila a Metoda v Trnave. Je občasným fotografom a kameramanom. Píše o filme a uskutočňuje rozhovory na celospoločenské témy. Za rozhovor „Moderátor Václav Moravec: Nenávidíme cudzincov, ale vládnu nám Slovák a Polojaponec“ bol ako spoluautor nominovaný na Novinársku cenu 2018 a na Cenu nadácie otvorenej spoločnosti.