fbpx
Zo spevu talentovanej Tiffany vám naskočia zimomriavky. Takto prekrásne zaspievala nad studňou známu skladbu

Zo spevu talentovanej Tiffany vám naskočia zimomriavky. Takto prekrásne zaspievala nad studňou známu skladbu

Sedemnásťročná Tiffany Day zaspievala pieseň Leonarda Cohena Hallelujah tak, ako nikto predtým. Prim jej totiž hrala akustika v studni.

Iba sedemnásťročná Tiffany Day z Kansasu si získala pozornosť viac ako 2,1 milióna ľudí potom, ako zaspievala známu skladbu Hallelujah. Nešlo však o tradičný spev. Mladá slečna totiž túto skladbu zaspievala nad studňou v Benátkach, kde bola počas jarných prázdnin so školským speváckym zborom.

O tom, že je toto prevedenia naozaj originálne, sa už presvedčte sami na vlastné oči i uši. Zimomriavkam na koži sa asi veľmi ťažko vyhnete!

https://www.youtube.com/watch?v=WqaV516W8MQ

Zdroj: www.boredpanda.com

Google+ Linkedin

Autor:

Volám sa Lenka a pre web klocher.sk píšem od jeho začiatku, takže som akýsi "inventár" tejto stránky. :D Moje články sú zamerané najmä na témy žena, láska, rodina a deti, ale rada píšem aj články ohľadom rôznych testov, hlavolamov či vtipných videách. Medzi moje záľuby patrí šport, relax a trávenie času s blízkymi a priateľmi. Aktuálne začínam žiť novú životnú etapu a pripravujem sa na jednu z najväčších výziev - materstvo, tak držte palce, aby sme to s manželom zvládli :)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

*

*