Potrebujete zmeniť stereotyp vo vašom vzťahu? Poradíme vám…

Potrebujete zmeniť stereotyp vo vašom vzťahu? Poradíme vám…

Ste so svojím priateľom dlhšie a máte pocit, že váš vzťah upadá do stereotypu? Skúste tieto triky…

Zájdite si spolu na výlet

Je to už dávno, čo ste niekde boli? Naplánujte si výlet do prírody. Slovensko je plné krásnych miest, ktoré ste určite nevideli. Máte vo svojom okolí zrúcaninu hradu alebo nejaký bunker v neďalekej obci? Zoberte sa spolu a urobte si pekný deň. Objavíte krásy, ktoré ste ešte nevideli a strávite deň spolu. Príroda ponúka množstvo prekrásnych obrazov a zároveň urobíte niečo aj pre svoje zdravie. Zážitky a spomienky budete mať navždy a kto vie, možno sa to zvrtne aj iným smerom.

Spoločný relax

Choďte spolu na masáž alebo do sauny. Oddýchnete si, naberiete nové sily a taktiež môžete čas stráviť spolu. Výborným miestom na relax sú aquaparky, kde sa spolu určite vybláznite. Ponúkajú wellness a sauny, tak prečo nespojiť príjemné s užitočným.

happy-people

Šport

Neviete sa dokopať k športu? Zoberte partnera a začnite spolu behať,  korčuľovať, bicyklovať alebo hrať napr. badminton, tenis. Spoločná motivácia, ale aj zábava, je zaručená. Chváľte sa navzájom, nehundrite, že vám to hneď nejde. Čím častejšie sa takto budete baviť a potiť zároveň, tým lepšie vám to pôjde.

Kino alebo filmový večer

Každý pár pozerá filmy. Ak ste dávno neboli v kine, kúpte lístky a jednoducho choďte. Zmenu môžete urobiť aj tak, že si kino urobíte doma. Pozvite zároveň  pár priateľov, pripravte popcorn, dajte na zem vankúše alebo deky. Zhasnite svetlá a dajte si film hlasnejšie. (Nepreháňajte to v neskorých hodinách alebo ak nemáte veľmi priateľských susedov.)

Pripravte večeru alebo piknik

Je všeobecne známe, že láska ide cez žalúdok. Spravte partnerovi dobrú večeru, dezert, k tomu víno alebo šampanské a užite si pokojný, pohodový večer. Pre spestrenie si môžete zahrať nejakú hru pre dospelých. Nič nepokazíte, ak pripravíte piknik a pôjdete niekam do parku či na lúku do lesa.

Veríme, že vám naše priateľské rady pomôžu vyjsť zo stereotypu a nakopnúť opäť svoj vzťah.

Foto: www.pexels.com, pixabay.com

Avatar

Autor:

Volám sa Lenka a pre web klocher.sk píšem od jeho začiatku, takže som akýsi "inventár" tejto stránky. :D Moje články sú zamerané najmä na témy žena, láska, rodina a deti, ale rada píšem aj články ohľadom rôznych testov, hlavolamov či vtipných videách. Medzi moje záľuby patrí šport, relax a trávenie času s blízkymi a priateľmi. Aktuálne začínam žiť novú životnú etapu a pripravujem sa na jednu z najväčších výziev - materstvo, tak držte palce, aby sme to s manželom zvládli :)