Žena zažila najhorší let v živote. Posádka lietadla jej nedovolila ísť na toaletu, a tak strávila 13-hodinový let v pomočených šatách

Žena zažila najhorší let v živote. Posádka lietadla jej nedovolila ísť na toaletu, a tak strávila 13-hodinový let v pomočených šatách

87-ročná seniorka Kocharik Tsamouzianová prežila niečo, čo by nechcel zažiť nikto z nás.

Krátko potom ako 22. decembra nastúpila do lietadla na trase Los Angeles – Londýn, si chcela odskočiť na toaletu, avšak, letušky jej to z bezpečnostných dôvodov nechceli dovoliť. A to aj napriek tomu, že lietadlo čakalo na runwayi celých 90 minút. Následne to staršia žena nevydržala a pomočila sa. A čo je najhoršie, v mokrých šatách strávila 13 hodinový let.

Ihneď po príchode sa o svojom incidente zverila svojej dcére, ktorá následne upozornila na maminu nepríjemnú nehodu.

Letecká spoločnosť British Airways sa však odvolávala na bezpečnostné dôvody. Úrad pre civilné letectvo totiž stanovil, že potom, ako sa lietadlo začne pohybovať, musí každý zostať sedieť so zapnutým bezpečnostným pásom. Tento prípad však nie je jedinou kritikou na spomínanú spoločnosť. Niekoľko sťažností si už vystrúhala potom, ako prestala podávať občerstvenie a nápoje zdarma pri letoch, ktoré trvali najmenej 5 hodín.

Ako by ste sa zachovali vy na mieste staršej pani? Čo by ste robili?

Foto: Pexels
Zdroj: www.info.cz

Avatar

Autor:

Volám sa Lenka a pre web klocher.sk píšem od jeho začiatku, takže som akýsi "inventár" tejto stránky. :D Moje články sú zamerané najmä na témy žena, láska, rodina a deti, ale rada píšem aj články ohľadom rôznych testov, hlavolamov či vtipných videách. Medzi moje záľuby patrí šport, relax a trávenie času s blízkymi a priateľmi. Aktuálne začínam žiť novú životnú etapu a pripravujem sa na jednu z najväčších výziev - materstvo, tak držte palce, aby sme to s manželom zvládli :)