Žena porodila v 11. týždni tehotenstva! Fotku svojho bábätka zverejnila na internete, aby varovala všetky ženy

Žena porodila v 11. týždni tehotenstva! Fotku svojho bábätka zverejnila na internete, aby varovala všetky ženy

Žena zverejnila fotku svojho bábätka, ktoré porodila v 11. týždni tehotenstva. Jej odkaz je viac ako dojímavý.

Matka dvoch detí, Tiffany Burns, sa pol roka po predčasnom pôrode svojho bábätka rozhodla urobiť veľké rozhodnutie. Na facebooku zverejnila status s fotografiou svojho bábätka, ktoré sa narodilo v 11. týždni tehotenstva. Ide o odkaz, ktorý vás nenechá chladnými a donúti vás zamyslieť sa nad životom ako takým.

“Pozeráte sa na moju dlaň. Držím v nej svoje nádherné dieťa, Ezechiela. Narodil sa 20. januára 2016. Jeho srdce prestalo biť, keď mal 11. týždňov a 2 dni. Predtým mu srdiečko tĺklo. Nebol iba kopou buniek. Bol to maličký človiečik. Dokonalý. Len sa neho pozrite. Na jeho drobné pršteky. Nožičky. Je úžasné byť jeho mamou. Žil preto, aby ostatným ukázal, čo znamená život! Prosím, zdieľajte jeho ŽIVOT s ostatnými. Toto je môj milovaný malý misionár!”

dziecko1-1

Ako môžete vidieť na fotografií, už 11. týždňové bábätko vyzerá ako človiečik…

Zdroj: www.nejzenska.cz

Avatar

Autor:

Volám sa Lenka a pre web klocher.sk píšem od jeho začiatku, takže som akýsi "inventár" tejto stránky. :D Moje články sú zamerané najmä na témy žena, láska, rodina a deti, ale rada píšem aj články ohľadom rôznych testov, hlavolamov či vtipných videách. Medzi moje záľuby patrí šport, relax a trávenie času s blízkymi a priateľmi. Aktuálne začínam žiť novú životnú etapu a pripravujem sa na jednu z najväčších výziev - materstvo, tak držte palce, aby sme to s manželom zvládli :)