Zdravé nechty bez lámania sa môžu stať skutočnosťou! Pomôže vám tento prírodný liek

Zdravé nechty bez lámania sa môžu stať skutočnosťou! Pomôže vám tento prírodný liek

Zdravé a krásne nechty sú skvostom nejednej ženy. Všetky však vieme, že za tým stoja dlhé hodiny v salónoch krásy a to ani nehovorím o množstve peňazí, ktoré na to dáme. My vám dnes poradíme jednoduchý prírodný recept, ktorý bude pozostávať z darov prírody.Vďaka nemu sa vám podarí zlepšiť kvalitu vašich nechtov, ktoré sa nebudú tak lámať.

Za skúšku nedáte nič, preto zaručene vyskúšajte tento prírodný recept.

Potrebujete:
1 liter vriacej vody
1 lyžicu koreňa lopúchu
1 lyžicu sušených kvetov harmančeka
1 lyžicu ľubovníka bodkovaného
1 lyžicu sušeného listu skorocel

Postup:
1. Všetky prísady dáme do jednej misky a zalejeme vriacou vodou. Celý nálev následne necháme 1 hodinu stáť, aby sa nám všetky živiny spojili a voda vychladla.

2. Po hodine zmes scedíme do väčšej misky a na 30 minút namočíme ruky do pripravenej tekutiny.

3. Posledným krokom je nanesenie hydratačného krému na ruky po 30 minútovej kúre. Je dôležité, aby ste si ruky po kúre neumývali, ale naniesli krém priamo. Takýto postup odporúčame opakovať aspoň 3-krát do týždňa a verte, že na pozitívne výsledky nebudete musieť dlho čakať.

Foto: www.flickr.com

Avatar

Autor:

Volám sa Lenka a pre web klocher.sk píšem od jeho začiatku, takže som akýsi "inventár" tejto stránky. :D Moje články sú zamerané najmä na témy žena, láska, rodina a deti, ale rada píšem aj články ohľadom rôznych testov, hlavolamov či vtipných videách. Medzi moje záľuby patrí šport, relax a trávenie času s blízkymi a priateľmi. Aktuálne začínam žiť novú životnú etapu a pripravujem sa na jednu z najväčších výziev - materstvo, tak držte palce, aby sme to s manželom zvládli :)