Zbavte sa týchto 10 návykov a majte krásne nechty. Nasledujúce tipy vám poradia, čo máte robiť

Zbavte sa týchto 10 návykov a majte krásne nechty. Nasledujúce tipy vám poradia, čo máte robiť

Aj vy ste posadnutá svojimi nechtami? Chcete ich mať pekne upravené a nalakované, aby ste okamžite vzbudili pozornosť. Ak áno, tak ste na správnom mieste, pretože dnes vám prezradíme, ako sa máte starať o svoje nechty.

Dozviete sa, akých návykov sa musíte zbaviť, aby ste docielili efekt krásnych nechtov. S nasledujúcimi 20 tipmi to veru pôjde jednoduchšie a vy budete so svojimi nechtami zaručene spokojná.

6. Odstráňte kožičku okolo nechtov

Škaredá kožička v okolí nechtov vie pokaziť aj ten najlepší dojem. Takže v úvodnej fáze sa najprv postarajte o tento malý problém a až tak môžete rozmýšľať nad peknou manikúrou.

6

7. Bojujme za krajšie nechty

Pre viaceré z nás nie je nič horšie ako zlomený necht. Aj s tým sa dá poradiť a to tak, že vyhľadáte dobré nechtové lepidlo, s ktorým tento problém zvládnete. Druhou možnosťou je ostrihanie a zarovnanie všetkých ostatných nechtov, aby vaše ruky pôsobili súmernejšie, krajšie.

7

8. Buďte kreatívne pri výbere tvaru

Aj keď nerada experimentujete, skúste spraviť výnimku a vyskúšajte iný tvar nechtu. Môžete si vybrať, či ich budete mať kruhové, štvorcové, ihlové alebo… Variantov je veľa, tak prečo nie?

8

9. Odstráňte odumretú kožu na rukách

Pri samotnej úprave nechtov nejde iba o nechty samotné, ale aj o ruky. Aj preto by ste mali dbať na to, aby neboli drsné, ale jemné.

9

10. Hydratovanie, hydratovanie a hydratovanie

Nielen telo potrebuje hydratovať, ale aj naše ruky. Denne sa dostávame do kontaktu s množstvom nečistôt a následne aj vody, čo poriadne potrápi a vysuší naše ruky. Takže nezabúdajte na hydratáciu.

10

Ak sa naučíte starať sa o svoje nechty, vrátia vám to stonásobne. Preto s tým čím-skôr začnite a už čoskoro sa budete môcť pochváliť takýmito krásnymi nechtami.

647814aa-2fb4-411d-92b7-a096b9555597

 

Zdroj: diply.com

Avatar

Autor:

Volám sa Lenka a pre web klocher.sk píšem od jeho začiatku, takže som akýsi "inventár" tejto stránky. :D Moje články sú zamerané najmä na témy žena, láska, rodina a deti, ale rada píšem aj články ohľadom rôznych testov, hlavolamov či vtipných videách. Medzi moje záľuby patrí šport, relax a trávenie času s blízkymi a priateľmi. Aktuálne začínam žiť novú životnú etapu a pripravujem sa na jednu z najväčších výziev - materstvo, tak držte palce, aby sme to s manželom zvládli :)