Zbavte sa týchto 10 návykov a majte krásne nechty. Nasledujúce tipy vám poradia, čo máte robiť

Zbavte sa týchto 10 návykov a majte krásne nechty. Nasledujúce tipy vám poradia, čo máte robiť

Aj vy ste posadnutá svojimi nechtami? Chcete ich mať pekne upravené a nalakované, aby ste okamžite vzbudili pozornosť. Ak áno, tak ste na správnom mieste, pretože dnes vám prezradíme, ako sa máte starať o svoje nechty.

Dozviete sa, akých návykov sa musíte zbaviť, aby ste docielili efekt krásnych nechtov. S nasledujúcimi 20 tipmi to veru pôjde jednoduchšie a vy budete so svojimi nechtami zaručene spokojná.

1. Odstráňte starý lak

Nie je nič horšie, ako nechať starý lak na nechtoch a vrstviť. Takže pred ďalším lakovaním odstráňte prebytočné staré vrstvy laku, samozrejme, najlepšie s kvalitným odklakovačom bez acetónu.

1

2. Zbavte sa aj trblietok na svojich nechtoch

Veľkým protivníkom pri ďalšom lakovaní bývajú trblietky a glitriky na nechtoch. Tých sa zbavíte pohodlne a to tak, že si vatový tampón namočíte do odklakovača a následne ho priložíte na necht, ktorý obalíte alobalom a necháte pôsobiť po dobu 5 minút. Túto techniku je dobré aplikovať na všetky nechty.

2

3. Preč so škvrnami

Tmavé laky vedia niekedy zanechať škaredé škvrny na nechtoch, ktoré by ste pred ďalším lakovaním mali taktiež odstrániť. Urobíte tak za pomoci elixíru zmiešaného s horúcou vodou, peroxidu vodíka a sódy.

3

4. Používajte nožnice

Nie je nič horšie ako vidieť okúsané alebo polámané nechty. Takže tohto zlého návyku sa rýchlo zbavte a šup-šup pre nožnice, ktoré určite pomôžu vašim nechtom.

4

5. Zvoľte jemné pilníky

Aj keď sklenené a kovové pilníky vyzerajú luxusnejšie, nie sú vhodné pre viacero typov nechtov. Skúste používať jemnejšie pilníky.

5

Ďalšie tipy nájdete na druhej strane…

Avatar

Autor:

Volám sa Lenka a pre web klocher.sk píšem od jeho začiatku, takže som akýsi "inventár" tejto stránky. :D Moje články sú zamerané najmä na témy žena, láska, rodina a deti, ale rada píšem aj články ohľadom rôznych testov, hlavolamov či vtipných videách. Medzi moje záľuby patrí šport, relax a trávenie času s blízkymi a priateľmi. Aktuálne začínam žiť novú životnú etapu a pripravujem sa na jednu z najväčších výziev - materstvo, tak držte palce, aby sme to s manželom zvládli :)