Vyberte si kabát, ktorý vás zahreje a najviac pristane vášmu typu postavy! Pomôžeme vám s tým

Vyberte si kabát, ktorý vás zahreje a najviac pristane vášmu typu postavy! Pomôžeme vám s tým

Tvar tela ako obrátený trojuholník (čaša)

Váš cieľ: Skryť široké ramená a vytvoriť vyváženú, ale ženskú postavu.
Aj väčšie prsia a široké ramená vedia narobiť poriadnu neplechu pri obliekaní. Aby ste vytvoril dojem vyváženej postavy, odporúča sa nosiť kabáty, ktoré nemajú zvýraznenú vrchnú časť tela. Zabudnite na volániky a nadmerné zdobenie vo vrchnej časti, ale zvoľte radšej jednoduchší top kabátu a prezdobenejší spodok. Čo sa týka dĺžky, tak môžete zvoliť kabáty po kolená, ale aj kratšie, aby ste zvýraznili vaše krásne nohy. Odporúčané sú kabáty rozšírené od bokov či s veľkými vreckami.

tvar-prevrateny-trojuholnik

Tvar tela ako kruh (jablko)

Váš cieľ: Opticky predĺžiť siluetu, aby váš pás vyzeral štíhlejšie.
Ženy, ktoré majú problém s väčším bruškom, by mali siahnuť po kabátoch, ktoré predĺžia ich siluetu. Aj preto sa neodporúčajú kabáty so stojačikom, ale s V-čkovým výstrihom. Je dobré zvoliť priliehavý kabát s A-čkovým strihom, prípadne s predĺženou spodnou časťou. Vyhnúť by sa mali tieto ženy príliš voľným a neforemným strihom. Dĺžka kabátu by mala byť po kolená a mali by ste radšej voliť jednofarebné kabáty.

tvar-kruh

Veríme, že vám naše odporúčania poradia a vy si kúpite nádherný kabát na svoj typ postavy.

Zdroj: brightside.me

Avatar

Autor:

Volám sa Lenka a pre web klocher.sk píšem od jeho začiatku, takže som akýsi "inventár" tejto stránky. :D Moje články sú zamerané najmä na témy žena, láska, rodina a deti, ale rada píšem aj články ohľadom rôznych testov, hlavolamov či vtipných videách. Medzi moje záľuby patrí šport, relax a trávenie času s blízkymi a priateľmi. Aktuálne začínam žiť novú životnú etapu a pripravujem sa na jednu z najväčších výziev - materstvo, tak držte palce, aby sme to s manželom zvládli :)