Viete, ktoré veci by mala robiť žena denne, ktoré týždenne či mesačne? Tento manuál krásy vás perfektne vyškolí a ušetrí kopec času!

Viete, ktoré veci by mala robiť žena denne, ktoré týždenne či mesačne? Tento manuál krásy vás perfektne vyškolí a ušetrí kopec času!

Pravidelná starostlivosť o pleť a zvyšok tela dá zabrať, avšak, nemusí tomu byť tak. Stačí, ak si čas na jednotlivé aktivity dobre rozvrhnete a všetko bude hneď ľahšie.

Dnes vám s tým trocha pomôžeme, pretože vám prezradíme, ktoré činnosti treba robiť denne, ktoré raz týždenne, mesačne či dokonca až trištvrťročne.

Krásnou vás spravia aj nasledujúce činnosti, ktoré stačí aplikovať raz do mesiaca:

1. Návšteva kozmetičky – Raz do mesiaca by ste si mali dopriať profesionálnu starostlivosť, ktorú vám zaručí vaša kozmetička. Ak si ju tak často nemôžete dovoliť, tak je vhodné dopriať si tento luxus aspoň pred každou zmenou ročného obdobia, aby sa vaša pleť pripravila na nové vplyvy počasia.

2. Depilácia – Pri depilácii nôh, obočia či intímnych partií platí, že medzi každým zákrokom je ideálna doba odpočinku mesiac. Ak vám však nestačí a vy potrebujete depiláciu častejšie, tak sa budete musieť zmieriť s tým, že túto bolestivú kúru budete musieť absolvovať častejšie…

Raz štvrťročne by ste nemali zabudnúť na:

1. Strihanie – Aby boli vaše vlasy zdravé a vyzerali prirodzene, odporúča sa zastrihávať si končeky raz za 6 týždňov. Pri dlhých vlasoch je interval dlhší a stačí ak si ich podstrihnete za 2 až 3 mesiace. Naopak pri krátkych vlasoch sa odporúča zastrihávať sa po mesiaci, aby účes vyzeral stále perfektne.

2. Farbenie – Obnoviť farbu na vlasoch sa odporúčať každých 6 – 8 týždňov podľa toho, ako rýchlo vám vlasy dorastajú. Pri prekrytí šedín alebo pri prechode do svetlejšej farby sa odporúča farbiť si vlasy už po mesiaci.

Zdieľajte, nech sa o tomto manuále krásy dozviete každá žena.

Foto: Wikimedia Commons
Zdroj: www.zeny.cz

0
0

Vyjadri svoj názor

Pages ( 2 of 2 ): « Previous1 2
Google+ Linkedin

Written By :

Magazín, ktorý tvoríme spolu

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

*

*