Viete, ktoré topánky by za žiadnu cenu nemali chýbať vo vašom botníku?

Viete, ktoré topánky by za žiadnu cenu nemali chýbať vo vašom botníku?

Aj keď to znie už len ako otrepaná fráza, opak je pravdou, pretože naozaj platí, že topánok nie je nikdy dosť! Je dobré, mať v botníku z každého rožku trošku, aby sme si mali vždy, čo obuť na akúkoľvek príležitosť. Či už idete do mesta na prechádzku, na kávu, do hôr, na svadbu či k moru,vždy by ste tam mali nájsť tie vhodné topánky.

Väčšina z nás ich má možno mnoho, avšak, stále nejako strácame prehľad a dookola stále nosíme tie troje dookola. Zmeňte to, vyvetrajte botník a vsaďte na tie správne kúsky topánok.

Tak ako sme vás už dávnejšie informovali o basic oblečeniach, aj náš botník by mal obsahovať zopár basic kúskov topánok. Pýtate sa, ale ktoré to sú tie basic topánky? Netrápte sa, nasledujúce fotky vám pomôžu spraviť si ten najlepší prehľad o tom, čo je IN.

Clenkove cizmyElegantne vysoke s otvorenou spickouKlasicke cierne lodickyLezerne, sportovejsie topankyNizke sandaleOxfordkyRomanticke na opätkuTopanky bez opätku_BalerinyVysoke cizmy, jazdeckeZakladne bezove lodicky

Zdroj: brightside.me

0
0
Google+ Linkedin

Written By :

Volám sa Lenka a pre web klocher.sk píšem od jeho začiatku, takže som akýsi "inventár" tejto stránky. :D Moje články sú zamerané najmä na témy žena, láska, rodina a deti, ale rada píšem aj články ohľadom rôznych testov, hlavolamov či vtipných videách. Medzi moje záľuby patrí šport, relax a trávenie času s blízkymi a priateľmi. Aktuálne začínam žiť novú životnú etapu a pripravujem sa na jednu z najväčších výziev - materstvo, tak držte palce, aby sme to s manželom zvládli :)