Viete, aké by mali byť dokonalé zásnuby?

Viete, aké by mali byť dokonalé zásnuby?

Povedzme si pravdu, ktorá žena nesnívala o svojich zásnubách dávno predtým, ako tento moment prišiel?

Každá z nás chcela a chce, aby nielen zásnuby – deň, kedy sa to všetko začne, vyšli podľa plánov, ale aj samotná svadba, ktorej príprava sa odhaduje na niekoľko mesiacov. Viete ale, aké by mali byť dokonalé zásnuby?

Miesto, ktoré ste si vysnívali

Dokonalé zásnuby by neboli dokonalé, keby vás partner nepožiadal o ruku na mieste, o ktorom ste už dlho snívali, kde sa ste sa spoznali a ktoré ako pár často navštevujete. Ťažko povedať, ktoré miesto by bolo najdokonalejšie. Veď aj princ Harry požiadal svoju Meghan v kuchyni, keď pripravovala jedlo!

Ak chcete, aby zásnuby boli také, o akých ste snívali, nenápadne svoju partnerovi povedzte, kde by ste chceli, aby vám dal na prst zásnubný prsteň. Nemusí to byť najluxusnejšia reštaurácia, výlet na lodi alebo park, kde často chodievate na romantické prechádzky, ale, samozrejme, môže byť.

Váš partner vás bude chcieť prekvapiť a s najväčšou pravdepodobnosťou vás požiada o ruku práve vtedy, kedy to nebudete čakať a bude to úplne iné, nečakané miesto. Veď to je aj dobre! Zásnuby by mali byť prekvapenie a nemali by byť naplánované na ten a ten moment. To by už nebolo prekvapenie. A my ženy chceme, aby to prekvapenie bolo.

Vhodná príležitosť

Viaceré páry sa vrhajú do sobáša príliš skoro, a to je problém. Nedostatočné zoznámenie, žiadne spoločné bývanie a nulová vízia do budúcnosti – aj toto môže byť príčinou rozpadu takýchto vzťahov. Na zásnuby musí byť dobrá príležitosť – musíte sa o tom rozprávať, musíte poznať názor partnera. Nemôžete sa do toho vrhnúť po pár mesiacoch randenia, bez toho, aby ste sa o téme zásnub nerozprávali. Partner vám môže kupovať luxusné diamantové náušnice, môže vás pozývať na drahé večere. To ale neznamená, že chce s vami uzavrieť manželstvo.

Zdroj: ardiama.sk

To, že chcete byť spolu až do konca života, zistíte až po tom, čo vyskúšate bývanie v spoločnej domácnosti a bez „mama hotelu“.

Moment, na ktorý budete spomínať celý život

Dokonalé zásnuby by mali byť predovšetkým o vás, o vašej láske. To, že chcete zorganizovať veľkú svadbu v Liptovskom Mikuláši, kde máte v okolí množstvo krásnych miest na svadobné fotenie, je fajn. Musíte ale aj myslieť na svoje zásnuby, ktoré sú v rukách vášho milého. Na tento moment budete totiž spomínať celý život, tak nech všetko dopadne dobre.

Tešíte sa aj vy na moment, kedy vás váš partner požiada o ruku? Niky neviete, môže to byť čochvíľa.

Titulná foto: ilustračné

Avatar

Autor:

Obdivovateľka umenia vo všetkých jeho formách, hľadajúca a nachádzajúca ho všade okolo seba. Fotografiami si zaznamenávam svet, najradšej cez dokumentárnu fotografiu, ľudí a ich príbehy. Redaktorka, editorka, korektorka. Milujem hrabanie sa v textoch a hľadanie chybičiek.