Vieš, ktorý kvet je ti súdený? Prezradí to tvoj dátum narodenia

Vieš, ktorý kvet je ti súdený? Prezradí to tvoj dátum narodenia

S dátumom nášho narodenia sa spája aj daný konkrétny druh kvetiny, ktorý je nám určený. Ani ty nepoznáš ten svoj? Nevadí.

Dnes ti prezradíme, ktorý to je a čo o tebe napovedá. Jediné, čo k určeniu potrebuješ, je vedieť dátum svojho narodenia.

Chryzantéma (1.11. – 10.11.)

Ľudia narodení v týchto dňoch sú veľmi náladoví a ich úlohou je naučiť sa najmä trpezlivosti. Sú mimoriadne inteligentní a dokážu svoje zručnosti zúžitkovať. V láske trochu kalkulujú a vyberajú si partnerov, ktorí sú ich takzvane hodní.

Smiling girl with a basket of flowers

Narcis (11.11. – 20.11.)

Už z názvu kvetu narcis evokujeme zahľadenosť do seba a zrkadla, čo platí aj o týchto ľuďoch. Veľa im záleží na tom, ako sa javia pred ostatnými a vždy hľadajú nové príležitosti, ako sa predviesť pred druhými. Priateľstvo a lásku si udržujú veľmi ťažko, pretože častom menia partnerov, ale i zamestnanie. Až vo vyššom veku sa harmonizujú.

Orchidea (21.11. – 30.11.)

Ľudia narodení v tomto znamení si potrpia na dokonalý vzhľad, drahé doplnky, kozmetiku a posledné módne výstrelky. Podobne ako kvet, aj oni majú osobné kúzlo a vedia na prvý pohľad zaujať. Ak sa niekto dostane do ich vplyvu, len tak sa z neho nevymaní.

Nevädza (1.12. – 10.12.)

Symbolom odvahy a energie je kvet nevädza. Ide o ľudí s vysokými ambíciami, veľmi usilovných, čo ich prirodzene predurčuje do vyšších vedúcich pozícií. Pre druhých ľudí sú oporami a dobrými priateľmi, čo však neplatí o láske, ak si nenájdu životného partnera v mladšom veku. Nemali by teda preberať, ale vyberať.

Kalina (11.12. – 20.12.)

Kvetom silných individualistov je kalina. Týmto ľuďom nie je nič dosť dobré a tento pocit si prenášajú aj do partnerských vzťahov. Často ich ovplyvňujú najsilnejšie emócie a vo svojom živote sa nevyhnú pádom a vzostupom. Sú to individualisti, ktorí nájdu šťastie vtedy, ak nájdu partnera, ktorý sa im vždy podriadi.

Imelo (21.12. – 31.12.)

Ľudia narodení koncom decembra sú skromnejších pováh a nehľadajú výslnie. Neradí sa predvádzajú, pretože si nie sú sebou istí. Pochybujú o svojej profesionálnej ceste a občas trpia výčitkami. Na prvý pohľad pôsobia nevýrazní, ale nie je to tak. Dôležité sú pre nich harmonické vzťahy a pokoj.

Podeľte sa s nami a napíšte nám, ktorý kvet je ten váš 😉

Zdroj: www.kafe.cz

0
0

Vyjadri svoj názor

Pages ( 6 of 6 ): « Previous1 ... 45 6
Google+ Linkedin

Written By :

"Rozdávaj úsmev, niet človeka, čo by na neho nebol odkázaný..." :)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

*

*