Vieš, ktorý kvet je ti súdený? Prezradí to tvoj dátum narodenia

Vieš, ktorý kvet je ti súdený? Prezradí to tvoj dátum narodenia

S dátumom nášho narodenia sa spája aj daný konkrétny druh kvetiny, ktorý je nám určený. Ani ty nepoznáš ten svoj? Nevadí.

Dnes ti prezradíme, ktorý to je a čo o tebe napovedá. Jediné, čo k určeniu potrebuješ, je vedieť dátum svojho narodenia.

Lekno (1.9. 10.9.)

Rovnako ako je lekno nevšednou kvetinou, sú nevšední aj títo ľudia. Majú sklony k duchovnej vyspelosti a zaujímajú ich nadprirodzené javy. Majú radi tajomstvá a aj oni sami chcú tajomne pôsobiť. Partnerský život s nimi je veľmi zaujímavý a lákavý, pretože druhým dokážu priblížiť krásu života.

Snežienka (11.9. – 20.9.)

Jemná a nežná snežienka je prvým poslom jari. Podobne ako ona, aj ľudia narodení v týchto dňoch sú jemní a nadpriemerne citliví. Majú veľa sily a dokážu sa presadiť a to aj napriek tomu, že konajú taktne a dôsledne. Pre prácu a celoživotné partnerstvo si vyberajú podobné typy ako sú oni sami.

Girl on the lavender field

Zvonček (21.9. – 30.9.)

Veľká príťažlivosť, priamočiarosť a úspechy sú znakmi “zvončekov”. Ich osud je k nimi mimoriadne štedrý, a tak im vychádza takmer všetko, na čo siahnu. Rovnako to platí aj v láske. Sú veľmi priebojní, inteligentní a niekedy sľúbia dokonca viac, než môžu splniť.

Jirina (1.10. – 10.10.)

Títo ľudia sú nevšední a vedia huževnato pracovať. Vykonávane činnosť ich ale musí baviť, pretože inak si pripadajú nešťastne a hľadajú nové podnety. Partnerské spolužitie je s týmito ľudmi zložité.

Hyacint (11.10. – 20.10.)

Kúzlom osobnosti oplývajú ľudia narodení v polovici októbra rovnako ako aj kvet hyacint. Ak im vložíte do rúk svoju dôveru, dokážu aj nemožné. Sú to inteligentné osobnosti, ktoré ľahko využívajú svoje intuitívne schopnosti. V partnerstve je na nich stopercentné spoľahnutie.

Frézia (21.10. – 30.10.)

Medzi náladové a nestále kvetiny sa zaradzuje frézia. Rovnako to platí aj o týchto ľuďoch, pretože tí podliehajú rôznym módnym trendom a nákupným horúčkam. Nevýhodou je, že ich priateľstvá sú povrchné a oveľa viac je pre nich dôležitá profesijná dráha. Ťažko sa usadzujú a v láske nemajú šťastie.

Pokračovanie článku nájdete na druhej strane…
0
0

Vyjadri svoj názor

Pages ( 5 of 6 ): « Previous1 ... 34 5 6Next »
Google+ Linkedin

Written By :

"Rozdávaj úsmev, niet človeka, čo by na neho nebol odkázaný..." :)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

*

*