Vieš, ktorý kvet je ti súdený? Prezradí to tvoj dátum narodenia

Vieš, ktorý kvet je ti súdený? Prezradí to tvoj dátum narodenia

S dátumom nášho narodenia sa spája aj daný konkrétny druh kvetiny, ktorý je nám určený. Ani ty nepoznáš ten svoj? Nevadí.

Dnes ti prezradíme, ktorý to je a čo o tebe napovedá. Jediné, čo k určeniu potrebuješ, je vedieť dátum svojho narodenia.

Jazmín (1.7. – 10.7.)

Je radosť spolupracovať alebo žiť v jednej domácnosti s ľuďmi, ktorých symbolom je kvet jazmín. Sú to aktívni a pracovití ľudia, ktoré presne vedia, čo chcú. Dokonca vedia k vysokým výkonom motivovať aj ostatných, a tak sa vedia dobre uplatniť na vedúcich pozíciách. Sú odvážni a volia si vždy priame chodníky k úspechu a k naplneniu svojich cieľov.

Beautiful woman with wreath

Margarétka (11.7. – 20.7.)

Rovnako ako margarétka aj títo ľudia vás zaujmú svojou krásou. Aj keď pracujú na svojom úspechu pomaly, dokážu to ďaleko dotiahnúť. Potrebujú však uznanie od druhým, aby boli hnaní k lepším výkonom. Vo svojom súkromí sú spokojní.

Karafiát (21.7. – 31.7.)

„Karafiáti“ majú veľké ambície a voči ostatným bývajú zbytočne kritickí, čo im samotným niekedy chýba. Na druhej strane neznášajú však prieťahy v osobnom a profesionálnom živote, a tak je s nimi ťažké vyjsť. Nemajú veľa priateľov, pretože vždy povedia, čo si myslia a podobne to je aj v láske.

Slnečnica (1.8. – 10.8.)

Tí, ktorých symbolom je slnečnica, si často pripadajú, že sú stredobodom vesmíru. Hýria skvelými nápadmi a svoje plány sa snažia realizovať vždy. Sú silnými ľuďmi, povahami, a tak ich život nie je ľahký. Sú dokonca schopní využiť druhých kvôli svojím cieľom.

sunflower closeup and blue sky

Čakanka (11.8. – 20.8.)

Jedinci tohto znamenia sú veľmi príjemní a trpezliví ľudia. Radi pomáhajú druhým a sú veľmi ochotní. Dá sa s nimi výborne spolupracovať, pretože nie sú vzťahovační a taktiež majú dar prirodzeného sebavedomia. Nie sú príliš nároční a v živote sa vďaka svojej usilovnosti vedia dobre uplatniť.

Nezábudka (21.8. – 31.8.)

Naše “nezábudky” potrebujú oporu a pomoc od druhých, pretože majú sklony k melancholickým náladám a následne podliehajú depresiám. Najradšej sa priatelia so srdečnými a silnými ľuďmi, o ktorých sa môžu oprieť. Potrebujú harmonického partnera, avšak aj oni sami sú veľmi prispôsobiví jedinci.

Pokračovanie článku nájdete na druhej strane…

0
0

Vyjadri svoj názor

Pages ( 4 of 6 ): « Previous123 4 56Next »
Google+ Linkedin

Written By :

"Rozdávaj úsmev, niet človeka, čo by na neho nebol odkázaný..." :)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

*

*