Vieš, ktorý kvet je ti súdený? Prezradí to tvoj dátum narodenia

Vieš, ktorý kvet je ti súdený? Prezradí to tvoj dátum narodenia

S dátumom nášho narodenia sa spája aj daný konkrétny druh kvetiny, ktorý je nám určený. Ani ty nepoznáš ten svoj? Nevadí.

Dnes ti prezradíme, ktorý to je a čo o tebe napovedá. Jediné, čo k určeniu potrebuješ, je vedieť dátum svojho narodenia.

Pivoňka (1.5. – 10.5.)

S „Pivoňkami“ ako by sme mohli nazvať týchto ľudí sa všetci radi stretávajú, pretože zaručene nepokazia žiadnu zábavu. Od života dostali mnoho darov, a tak vedia poradiť i pomôcť. Vďaka milej povahe a príjemnému vystupovaniu nemajú nepriateľov, a tak je s takými ľuďmi radosť žiť.

Konvalinka (11.5. – 21.5.)

Konvalinka je kvetinou, ktorú má azda každý rád. Aj ľudia v jej znamení sú obľúbenými. Sú však zároveň veľmi cieľavedomí a racionálny, čím si zaslúžia úspech. V láske majú taktiež vysoké národy a neuspokoja sa len tak s niekým.

Ruža (22.5. – 31.5.)

Pre väčšinu ľudí je práve ruža najkrajšou kvetinou na svete. Jej predstavitelia sú komplikovaní ľudia a niekedy môžu byť až panovační. Hľadajú uplatnenie, ktoré súvisí s mocou a vplyvom. Sú prieberčiví a vo vzťahoch žiadajú len to najlepšie.

Close detail of a yellow rose flower

Azalka (1.6. – 10.6.)

S azalkou úzko súvisí aj zmysel pre pozorovanie, čo je blízke aj ľuďom narodeným v tomto mesiaci. Sú priateľskí, ale musí sa im to vyplatiť. Radi spoznávajú nové veci a milujú cestovať do neznáma. V láske to s nimi nie je jednoduché, pretože si vedia druhých skrotiť a potom strácajú záujem.

Ľalia (11.6. – 20.6.)

Čisto a vznešeno pôsobia ľudia narodení v tomto mesiaci, podobne ako tento kvet. Sú veľkými romantikmi a snílkami a nič pozemské, obyčajné ich nezaujíma. Chcú lásku ako z rozprávkových knižiek a túžia po princovi na bielom kone. Kto si získa ich sympatie, má priateľov na celý život a to aj napriek tomu, že niekedy vedia byť chladní a odmietaví.

Maceška (21.6. – 30.6.)

K úprimným ľuďom by sme mohli zaradiť tých, ktorých symbolom sa stala maceška. Nemajú radi intrigy a okolky, a tak hovoria všetko na rovinu. V ich spoločnosti vládne pohoda a prirodzenosť a nikto s nimi nebojuje. V láske sa môžu spoliehať najmä na šťastie.

Pokračovanie článku nájdete na druhej strane…
0
0

Vyjadri svoj názor

Pages ( 3 of 6 ): « Previous12 3 456Next »
Google+ Linkedin

Written By :

"Rozdávaj úsmev, niet človeka, čo by na neho nebol odkázaný..." :)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

*

*