Vieš, ktorý kvet je ti súdený? Prezradí to tvoj dátum narodenia

Vieš, ktorý kvet je ti súdený? Prezradí to tvoj dátum narodenia

S dátumom nášho narodenia sa spája aj daný konkrétny druh kvetiny, ktorý je nám určený. Ani ty nepoznáš ten svoj? Nevadí.

Dnes ti prezradíme, ktorý to je a čo o tebe napovedá. Jediné, čo k určeniu potrebuješ, je vedieť dátum svojho narodenia.

Tulipán (20-2. – 29.2.)

Pyšným a sebavedomým dojmom pôsobia ľudia, ktorých kvetom je tulipán. Je to ale iba vonkajšia maska, pod ktorou sa skrývajú citlivé povahy, ktoré sa v súkromí správajú úplne inak ako v spoločnosti. Radi sa chvália a poukazujú na svoj šarm.

Tulip flower

Citlivka (1.3. – 10.3.)

Medzi nevšedné a zaujímavé kvety patrí citlivka a rovnako to platí aj o ľuďoch narodených v týchto dňoch. Sú to veľkí romantici s neuveriteľne krásnymi očami. Sú obľúbení a žiaduci a celý svoj život pracujú na svojom sebavedomí, pretože potrebujú veľa uznania od druhých. Zaujímavosťou však je, že na hmotných statkoch im nezáleží.

Fialka (11.3. – 20.3.)

Nenápadnou a peknou kvetinou je fialka, ktorá podobne ako niektorí ľudia pôsobí tichým a pokojným dojmom. Ide o ľudí, ktorí nie sú ctižiadostiví, ale naopak žijú vo fantazijnom svete plnom krásnych a ušľachtilých ľudí a zážitkov. Sem-tam sú však naivní.

Prvosienka (21.3. – 31.3.)

Podobne ako je zaujímavá a na prvý pohľad nevšedná prvosienka, sú takí aj ľudia narodení koncom marca. Sú pracovití, vedia, čo chcú a vedia si to aj patrične presadiť. V láske majú šťastie, aj keď sú vyberaví a občas nestáli. Život berú ako výzvu.

Hortenzia (1.4. – 10.4.)

Ľudia, ktorých kvetom je hortenzia, majú silného ducha a svojím pôvabom priťahujú pozornosť. Dokážu okúzliť a nakoniec získať, čo potrebujú a to aj za cenu čohokoľvek. Ak si niekoho zamilujú, dokážu sa podriadiť, ale trvajú stále na svojej slobode a nezávislosti.

Blaues Wunder

Orgován (11.4. – 20.4.)

Tento čarovný ker dokáže svojou krásnou vôňou omámiť všetkých. A podobne je to aj pri ľuďoch, ktorým je tento kvet určený, pretože bývajú plní energie a radosti zo života a to až tak, že vás ňou vedia nakaziť. Ich náklonnosť však nebýva stála, ale potrebuje nové a nové zážitky.

Kamélia (21.4. – 30.4.)

Krásnymi ľuďmi bývajú aj ľudia, ktorí sa narodili koncom apríla. Tí sú známi tým, že majú veľké zásoby vášne a citu. Túžia po uznaní a výlučnom postavení v spoločnosti. Medzi ich výhody patrí to, že dokážu ľudí strhnúť a sú výbornými priateľmi a kamarátmi. Dokážu byť verní až za hrob a sú veľmi odvážni.

Pokračovanie článku nájdete na druhej strane…
0
0

Vyjadri svoj názor

Pages ( 2 of 6 ): « Previous1 2 34 ... 6Next »
Google+ Linkedin

Written By :

"Rozdávaj úsmev, niet človeka, čo by na neho nebol odkázaný..." :)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

*

*