Vieš, ktorý kvet je ti súdený? Prezradí to tvoj dátum narodenia

Vieš, ktorý kvet je ti súdený? Prezradí to tvoj dátum narodenia

S dátumom nášho narodenia sa spája aj daný konkrétny druh kvetiny, ktorý je nám určený. Ani ty nepoznáš ten svoj? Nevadí.

Dnes ti prezradíme, ktorý to je a čo o tebe napovedá. Jediné, čo k určeniu potrebuješ, je vedieť dátum svojho narodenia.

Iris (1.1. – 10. 1.)

Ľudia, ktorí sa narodia v tomto období, sú pozitívne naladení a dokážu druhým dobre poradiť a pomôcť. Ich nevýhodou je, že svoje city nevedia naplno prejaviť, a tak sa pri riešení problémov riadia iba rozumom a triezvosťou. To platí aj pri hľadaní priateľov a životných partneroch. Túžia si nájsť rovnako schopných a pracovitých jedincov.

Astra (11.1. – 20.1.)

Vernými jedincami bývajú ľudia narodení v polovici januára, ktorí sú veľmi praktickí a majú výborné organizačné schopnosti. Ich výhodou je taktiež schopnosť naplánovať všetko do bodky a to aj za cenu odriekania. Pozor, podobné vlastnosti očakávajú aj od svojich náprotivníkov.

Gerbera ( 21.1. – 31.1.)

Gerbera je kvetom všetkých vševedov, ktorí zbierajú nové informácie, kontakty a sú veľmi spoločenskí. Milujú novinky, zmeny a vzruch. Sú vtipní, obľúbení, a tak sú vhodní pre nadväzovanie priateľstiev. Aj napriek tomu sú to citliví ľudia, ktorí to obyčajne nedávajú najavo.

gerbera daisies

Púpava (1.2. – 10.2.)

Pokojné a harmonické zázemie potrebujú ľudia, ktorí sa narodili začiatkom februára. Sú veľmi opatrní najmä, čo sa týka citov a nezaujímajú sa o novoty, pretože neradi menia sled vecí. Vo vzťahoch sú veľmi komplikovaní a dlho im trvá, kým niekomu naozaj uveria.

Sedmokráska (11.2 – 19.2.)

Tieto skromné kvetiny symbolizujú skromných ľudí, ktorí sa dokážu obetovať aj pre druhých. Sú usilovní a vytrvalí, takže žiadny problém ich len tak neodradí. Aj napriek tomu, že túžia po peknom a harmonickom vzťahu, nie vždy majú v láske veľké šťastie. Väčšinou sa nevedia rozhodnúť alebo naopak konajú veľmi zbrklo.

Pokračovanie článku nájdete na druhej strane…

Avatar

Autor:

Volám sa Lenka a pre web klocher.sk píšem od jeho začiatku, takže som akýsi "inventár" tejto stránky. :D Moje články sú zamerané najmä na témy žena, láska, rodina a deti, ale rada píšem aj články ohľadom rôznych testov, hlavolamov či vtipných videách. Medzi moje záľuby patrí šport, relax a trávenie času s blízkymi a priateľmi. Aktuálne začínam žiť novú životnú etapu a pripravujem sa na jednu z najväčších výziev - materstvo, tak držte palce, aby sme to s manželom zvládli :)