Radi sa objímate a nemáte s kým? Kúpte si vankúš v tvare bielej reďkovky

Radi sa objímate a nemáte s kým? Kúpte si vankúš v tvare bielej reďkovky

Zeleninu a ovocie by sme nemali počas dňa vynechať. Najmä počas vianočných sviatkov sme boli zvyknutí zjesť oveľa viac vitamínov ako bežne. Vtedy sme mali ovocie doma na každom kroku – v mise na stole v obývačke, v kuchyni, pod stromčekom, v špajze.

Odborníci sa domnievajú, že denne by sme mali zjesť 5 porcií ovocia a zeleniny, konzumácia väčšieho množstva nemá opodstatnenie. Sladšie druhy treba jesť doobeda, prípadne vtedy, keď sme fyzicky aktívni a v menšom množstve.

Máte chuť na zeleninu? Táto sa síce nedá zjesť, ale aj tak by ste to najradšej urobili.

Reďkovka ako sexi vankúš

Pre všetky milé, veselé a objímanie milujúce duše vymyslela japonská značka Felissimo vankúšik, ktorý premení každú chvíľku na okamih plný lásky a nehy. Na trhu je totiž vankúš v tvare reďkovky, ktorý je úplne iný ako vankúš, na aký ste zvyknutí.

Dostupný je hneď v dvoch veľkostiach: 26 x 66 cm a 36 x 115 cm, a keďže sa na výrobu vankúša používa pružná látka, jeho veľkosť sa po stlačení ešte zväčší.

Chýba vám objatie? Zdroj: felissimo.co.jp

Predobjednávky sú spustené a priebežná doba dodania bola naplánovaná na koniec mája 2018, takže v súčasnosti je už bežne dostupný. Zdá sa, že produkt bol inšpirovaný japonskou bielou reďkovkou, ktorá vie navyše očariť veľmi zvodnou pózou 😉. Veď posúďte sami.

Štýlový a sexi vankúšik súčasne, ktorý by nemal chýbať ani vo vašej obývačke. Zdroj: felissimo.co.jp

Zelenina aj na ďalších vankúšoch

Nezaháľali ani návrhári spoločnosti FieldCandy, ktorí spojili farby, dôvtip, nápaditosť, jedinečnosť a štýl. Touto kombináciou nemohlo vzniknúť nič iné ako zábavné a pohodlné penové vankúše anglickej značky Snoos – Funky Camping Pillows, ktoré sú doslova stvorené na cestovanie, stanovanie či na relax v záhradke. Dokonca neustále pribúdajú nové, zaujímavé kúsky, z ktorých si vyberie určite každý. 

Leňošenie na sendviči chutí. Zdroj: fieldcandy.com

Našetrite si okolo 30 eur a bezhlavo objednávajte, pretože po zhliadnutí týchto obrázkov sa nebudete vedieť ovládať. Odporúčame tak urobiť čím skôr, pretože ide o limitovanú edíciu a zásoby sa veľmi rýchlo míňajú.

Vyberať si môžete z niekoľkých motívov – okrem šťavnatého melónu a super kalorického sendviča s poriadnou porciou zeleniny je v ponuke i chutný ementál, hviezdna obloha, roztomilý patchwork vankúš a mnoho iných. 

Melón alebo vankúš? Vankúše sú na nerozpoznanie od originálu. Zdroj: fieldcandy.com

Vankúše značky Snoos sú vyrobené z vysoko kvalitnej peny, ktorá sa prispôsobí tvaru vašej hlavy, navyše povrch vankúša je odnímateľný, čo znamená, že ho môžete opakovane prať v práčke alebo v rukách.

Vankúše sa vyrábajú v Anglicku, ale spoločnosť ponúka ich rozvoz do celého sveta, takže sa ujde aj vám.

Na tomto vankúši stačí ležať iba chvíľku a dostanete vlčí hlad. Zdroj: fieldcandy.com

Nielen reďkovka, ale aj mrkva môže pózovať

Na záver vám dokážeme, že aj mrkva je fotogenická, hlavne vtedy, keď jej príroda „nadelila” na tých správnych miestach. Na nasledujúcich obrázkoch jej totiž nechýbajú dlhé štíhle nohy, Venušine boky, zvodné krivky či typická póza prekrížených nôh pripomínajúca flirtovanie.

Ak vám niekto v najbližšej dobe povie, že ste mrkva, neurazte sa, veď vyzerať takto dobre by chcela každá žena, no nie?

Aj mrkva vie byť sexi. Zdroj: sadanduseless.com
Nohy až po zem – sen každej ženy. Zdroj: sadanduseless.com
Skončila by aj vo vašom nákupom košíku? Zdroj: sadanduseless.com

Zdroj: felissimo.co.jp, fieldcandy.com, sadanduseless.com