Valentín sa blíži! Máme tipy na darčeky pre ňu aj pre neho!

Valentín sa blíži! Máme tipy na darčeky pre ňu aj pre neho!

Už aj na Slovensku sa 14. februára uchytila tradícia osláv sviatku svätého Valentína. V tento deň by ste vašej polovičke mali dať najavo, ako veľmi si ju vážite. Lámete si hlavu s tým, akým darčekom tento rok prekvapiť? Nemusíte! S našimi tipmi zaručene zabodujete!

Rozhodli sme sa pre vás pripraviť tipy v podobe parfumov. Prečo? Dôvod je jasný – vône dokážu vyvolať zmyselnosť, podčiarknuť ľudskú krásu a hlavne – sú luxusným darčekom, ktorý poteší rovnako ženy aj mužov.

Pri výbere si dajte pozor len na jednu vec – musíte vybrať vôňu, ktorá sa bude druhej osobe pozdávať. Nenápadne preto “očuchajte” vône, ktoré má doma a podľa toho sa riaďte. Existujú parfumy so sviežou kvetinovou alebo citrusovou vôňou, parfumy s prímesou korenia či výraznými zemitými tónmi a iné. Ponuka je naozaj široká.

 

Parfumové bestsellery

Kúpou týchto vôní naozaj nikdy nič nepokazíte. Pre ňu odporúčame toaletnú vodu Versace Bright Crystal s romantickou kvetinovou vôňou. Pre mužov je tu toaletná voda Versace Man Eau Fraiche. Srdce parfumu tvorí cédrové ihličie, estragón a šalvia – spoločne sú zárukou sviežej a podmanivej vône. Oba tieto parfumy sú rozhodne stávkou na istotu.

Medzi bestsellery patrí aj parfumovaná voda Lanvin Marry Me, ktorú ženy milujú kvôli jej zmyselnej vôni. V srdci parfumu sa ukrýva jazmín, ruža a karibská magnólia. Navyše jej názov priamo nabáda k romantickému činu.

Ďalšou lahôdkou pre neho je toaletná voda Dolce & Gabbana The One, ktorá je vyjadrením elegancie. Základ parfumu tvorí ambra, tabak a céder.

Netrúfate si na výber parfumu?

Nič sa nedeje. Iste poteší aj luxusná vlasová či pleťová kozmetika. Ženy určite ocenia darčekové kozmetické sady. Rozhodne nič nepokazíte darčekovou sadou od Dermacol, ktorú tvorí sprchový gél, telové mlieko a peeling.

Potrebujete väčší výber? Pozrite sa na ďalšie valentínske tipy.

Avatar

Autor:

Magazín, ktorý tvoríme spolu