Týchto 9 filmov by si si mala pozrieť po akomkoľvek rozchode

Týchto 9 filmov by si si mala pozrieť po akomkoľvek rozchode

Po rozchode sa zrejme každá z nás utápa v žiali a nevie si predstaviť život bez svojho ex. Je to celkom normálne. Čo by si však skutočne mala spraviť, je objednať si kopec nezdravého jedla a pozrieť si čo najviac dobrých filmov.

Môžeš si vybrať dve skupiny filmov – buď si pozrieš romantický film, pri ktorom vyplačeš toľko, čo inak nie za celý rok, alebo si môžeš vybrať filmy, pri ktorých si povieš – Sakra, ja ho do života naozaj nepotrebujem. Tu je 9 takýchto filmov.

1. Denník Bridget Jonesovej

Toto je snáď jasné, nie? Bridget Jones je rozchodový film číslo 1. Takže si kúp poriadne veľkú zmrzlinu, zabor sa do perín a pozeraj. Kto iný ťa dokáže pochopiť lepšie ako Bridget?

2. 10 vecí, ktoré na tebe nenávidím

Film 10 vecí, ktoré na tebe nenávidím je o babe, ktorá nemôže randiť, kým jej staršia sestra, ktorá je tak trochu rebel, môže. Ak sa cítiš teraz tak trochu ako mladšia sestra, pozeraj a pripomeň si, aké sú tie baby, ktoré nám preberajú chalanov zákerné.

3. Sin City – mesto hriechu

Žena v hlavnej postave. Jessica Alba, Rosario Dawson, Alexis Bledel, Devon Aoki a mnoho ďalších v tomto filme s nadšením kopú do zadkov a vyzerajú pri tom úchvatne. V tomto filme sú hlavnými hrdinkami ženy a okrem zaujímavej zápletky sa naň aj skvele pozerá.

4. Heathers

Ak máš pocit, že váš vzťah bol nefunkčný, pozri si film o dvojke, ktorá sa rozhodne zavraždiť všetky dievčatá na škole. To je trochu nefunkčné. Ich predstava o randení je tak trochu nezvyčajná.

5. Ako prísť o muža za 10 dní

Ak si práve prišla o chlapa, môžeš sa veľmi dobre zasmiať z Kate Hudson, ktorá robí všetko zámerne tak, aby oňho prišla. A navyše si môžeš robiť poznámky o tom, čo vo vzťahu nie je správne, aby si sa tomu v budúcnosti vyhla.

Pokračovanie článku nájdeš na druhej strane.

Avatar

Autor:

Magazín, ktorý tvoríme spolu