Trápi vás bacuľatá tvár? Toto video ukáže, ako jednoducho môžte opticky schudnúť z tváre

Trápi vás bacuľatá tvár? Toto video ukáže, ako jednoducho môžte opticky schudnúť z tváre

Chcete schudnúť z tváre? V tomto článku si ukážeme návod, ako si môžte opticky zúžiť tvár vďaka správnemu kontúrovaniu. 

V súčasnosti sa ženy zameriavajú na schudnutie z iných partií tela. Obvykle z brucha, zo stehien, ale nie z tváre. Bohužiaľ existujú i „problémy”, keď si žena dokáže vyformovať postavu, ale bucľatá tvár jej zostane. V tomto prípade na zoštíhlenie môže pomôcť tvárová gymnastika. Musíte sa ale pripraviť na to, že výsledky uvidíte možno až o niekoľko mesiacov.

Čo ale robiť v prípade, ak sa chystáte na nejakú udalosť, akou je dôležitá oslava, ples a chcete vyzerať naozaj skvele? Stačí, ak si tvár vyformujete pomocou kontúrovania, ktoré vďaka tomuto videu zvládne každá žena.

Na čo si dať pozor?

Ešte pred samotným začiatkom je nutné vybrať si niekoľko odtieňov make-upu. Vo všeobecnosti platí, že na vonkajšie línie tváre je vhodné použiť tmavší odtieň, ako má vaša pokožka. Svetlý korektor zapracujte pod oči a obočie, následne ho použite na vrchnú časť pier, čím dodáte tvári svieži vzhľad.

Pri použití make-upu myslite na tvrdenie, že menej je niekedy viac. To, že ste ho použili príliš veľa, zistíte tak, že keď sa usmejete, jemné vrásky pod očami alebo pri ústach sa vďaka nánosom viacerých vrstiev výraze zosilnia. Každá vrstva líčidiel ale tvár zbytočne zaťažuje, preto je potrebné pred spaním dbať na odlíčenie a hydratáciu. Pokožka sa tak v noci dokáže zregenerovať a týmto spôsobom môžte predísť nepríjemnému akné či vzniku čiernych bodiek.

Pre jednoduché kontúrovanie tváre si pozrite návod v tomto videu.

Zdroj titulnej foto: youtube.com/ONETV  cz

Avatar

I keď študujem Marketingovú komunikáciu, už od začiatku ma to vďaka predmetu onlinovej žurnalistiky, lákalo písať články. Zameriavam sa na oblasť lifestylových článkov. V minulosti som pracovala v marketingovej agentúre ako social media pracovník a copywriter.