Tradičný svadobný odev je stále IN. Pozrite, aké róby nosia v ázijských a afrických krajinách

Tradičný svadobný odev je stále IN. Pozrite, aké róby nosia v ázijských a afrických krajinách

Biele svadobné šaty sú neodmysliteľnou súčasťou pre všetky nevesty. No nebolo tomu vždy takto. Zmena nastala až v 19. storočí, kedy si dala kráľovná Viktória ako prvá žena biele svadobné šaty.

Predtým snúbenci uprednostňovali tradičný svadobný odev, ktorý je v každej krajine odlišný. Aj po rokoch sa však nájdu páry, ktoré namiesto bielych šiat a čierneho obleku dajú na tradície a oblečú si ich tradičný svadobný odev.

Zahraničná stránka BrightSide.me zozbierala niekoľko fotiek, na ktorých si môžete pozrieť svadobný odev novomanželov z rôznych ázijských i afrických krajín.

Japonsko

1

Ghana

2

Rumunsko

3

Sami v severnej Európe

4

Sri Lanka

5

India

6

Škótsko

7

Pakistan

8

Etiópia

9

Indonézia

10

Kaukazské národy

11

Čína

12

Hawaii

13

Malajzia

14

Židia v Jemene

15

Južná Kórea

16

Nórsko

17

Bali

18

Zdroj: brightside.me

Avatar

Autor:

Volám sa Lenka a pre web klocher.sk píšem od jeho začiatku, takže som akýsi "inventár" tejto stránky. :D Moje články sú zamerané najmä na témy žena, láska, rodina a deti, ale rada píšem aj články ohľadom rôznych testov, hlavolamov či vtipných videách. Medzi moje záľuby patrí šport, relax a trávenie času s blízkymi a priateľmi. Aktuálne začínam žiť novú životnú etapu a pripravujem sa na jednu z najväčších výziev - materstvo, tak držte palce, aby sme to s manželom zvládli :)