fbpx
Toto sú seriály, ktoré by mala poznať každá baba!

Toto sú seriály, ktoré by mala poznať každá baba!

Pamätáš si na Rory, ktorá chcela byť najlepšou novinárkou a získať miesto vo vytúženej redakcii? Aj ja som po tom istú dobu túžila. A spomínaš si ešte na Serenu, ktorá bola každý večer na inom večierku a spoznávala nových chlapcov? Nuž, dala by som si povedať. Áno, aj ja som zažila vo svojom živote obdobie, kedy som bola závislá každú chvíľu na inom seriáli a chcela som robiť presne to, čo hlavá predstaviteľka môjho momentálneho favorita. Aj ty si to tak určite mala. My ženy sme také. Toto sú seriály, ktoré určite nie sú pre teba neznáme. Poď s nami oprášiť spomienky.

Sex v meste

Seriál, ktorý dokazuje, že ženy nie sú len sladké romantičky, ktoré pečú koláče v ružových zásterách a každý večer čakajú svojho partnera so zapálenými sviečkami. Občas vieme byť poriadne vypočítavé a zákerné, presne ako štyri hlavné predstaviteľky z obľúbeného seriálu. Viete však, čomu nás tieto dámy naučia? Byť ženami, ktoré stoja za to!

Gossip girl

Aj ty si sa ako tínedžerka so svojou najlepšou kamarátkou v jeden deň pohádala a na druhý ste si posielali na messengeri srdiečka? Tak potom sa v „gossipkách“ zaručene nájdeš. Kamarátky, ktoré majú bohatý spoločenský život (niekedy až príliš), nemajú problém povedať čokoľvek na plné ústa a občas vyvedú poriadne zákernosti. Každá  z nás má v sebe malú časť Sereny a Blair.

Gilmore girls

Tak skvelý  a blízky vzťah, aký majú matka a dcéra z tohto seriálu, nezažije veľa z nás. Je totiž tak blízky a úprimný, ako máva len málo dcér so svojimi matkami. Lorelai a Rory nemajú problém riešiť spolu vzťahy, sex, školu alebo čokoľvek, čo možno tebe nepríde až tak samozrejmé. Nuž, mali by sme si brať do dnešných vzťahov od týchto dvoch príklad.

O.C. California

Prežívať strasti a slasti života medzi vyššou spoločnosťou nie je vždy jednoduché. Aj ty si však určite nervózne sedela pred telkou, obhrýzala si nechty a čakala, ako to napokon s Ryanom a Marissou dopadne. Seriál, ktorý ukazuje všetko, čo mladí vyhľadávajú. Láska, sex, alkohol, drogy – všetko, čo je zakázané je medzi nimi zbožňované.

Foto: Pixabay

Google+ Linkedin

Autor:

Magazín, ktorý tvoríme spolu

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

*

*