Toto sú najkrajšie doplnky sezóny 2016! Máte ich už vo svojom šatníku?

Toto sú najkrajšie doplnky sezóny 2016! Máte ich už vo svojom šatníku?

Každá žena chce byť určite krásna a neodolateľná pre svojho partnera. Túžime mať mnoho pekných, trendy kúskov, s ktorými zažiarime ako na móle.

My vám ponúkame 6 dôležitých typov pre jarnú a letnú sezónu 2016. Skúste mať naše odporúčania vždy na pamätí, aby ste poriadne zahviezdili.

Letným hitom sú šnurovacie topánky s hrubou podrážkou, ktoré môžu byť skvelým doplnkom k padajúcim letným šatám.

3doplnky

Ak máte rady baleríny, tak vás určite potešíme. Tentokrát sú však hitom remienky na balerínach, ktoré môžu byť dôležitým detailom na tejto obuvi.

1doplnky

2doplnkyTopánky s otvorenou pätou sú taktiež hitom. Mulatky a šľapky sú najtrendovejšie topánky sezóny. Na opätku s platformou alebo aj ploché, nízke. Dôležité je, že človek ukáže pätu.

4doplnky 5doplnky

V tomto období sú trendy minitašky s hranami, rohmi, ktorú sú hlavne malé a fajnové.

6doplnky 7doplnky

Nesmieme zabudnúť ani na jednoduché shopper tašky, do ktorých sa hádam zmestí všetko. 8doplnky

Veľkým comeback zažívajú v poslednej dobe ruksaky. Tie sa nosili najmä v 90-tych rokoch, avšak, aj teraz sú veľmi trendy. Takže, ak žiaden nemáte, šup-šup do obchodu. 9doplnky

Čo poviete na túto sezónu?

Zdroj: www.annabelle.ch

Avatar

Autor:

Volám sa Lenka a pre web klocher.sk píšem od jeho začiatku, takže som akýsi "inventár" tejto stránky. :D Moje články sú zamerané najmä na témy žena, láska, rodina a deti, ale rada píšem aj články ohľadom rôznych testov, hlavolamov či vtipných videách. Medzi moje záľuby patrí šport, relax a trávenie času s blízkymi a priateľmi. Aktuálne začínam žiť novú životnú etapu a pripravujem sa na jednu z najväčších výziev - materstvo, tak držte palce, aby sme to s manželom zvládli :)