Tom Hardy, Henry Cavill či fešák z Game of Thrones: Kto bude nový James Bond?

Tom Hardy, Henry Cavill či fešák z Game of Thrones: Kto bude nový James Bond?

Daniel Craig vyhlásil, že vo svojej púti ako James Bond končí, čo sa dalo čakať. Kto sa stane novým agentom 007? Neustále prichádzajú nové špekulácie, preto svoje tipy na nového Jamesa Bonda po dôkladnej rešerši prikladáme aj my.

Možno pre niekoho známa informácia, možno nie, ale je to oficiálne potvrdené – Daniel Craig končí po 13 rokoch s ikonickou úlohou. Teraz tvorcovia musia vyriešiť radikálny problém s vhodnou náhradou svojbytného agenta. Fešákov je v rade celkom dosť, no Jamesom Bondom nemôže byť len tak hocikto.

V obleku musí byť dokonalý, jeho uhrančivý, ba až prenikavý pohľad by mal ženám zapaľovať lýtka. A predovšetkým by to mal byť Brit, nik iný.

Prinášame zoznam hercov, ktorí by sa podľa väčšiny populácie hodili na, zatiaľ, prázdne miesto Jamesa Bonda:

  • Richard Madden 

Richard Madden je podľa väčšiny favoritom.

32-ročný herec sa najviac preslávil v úlohe Robba Starka v obľúbenom seriáli Game of Thrones, kde ho “žrala” takmer každá fanúšička.

„Som viac ako polichotený, že ma ľudia zvolili ako favorita na obsadenie úlohy Jamesa Bonda. Veľmi si to vážim a som za to veľmi vďačný, je to pre mňa veľká pocta. Bolo by úžasné podieľať sa na takom formáte,” prezradil Madden, keď sa dozvedel, že je podľa ľudí najlepším typom na obsadenie v bondovke.

Ale to, či ho tvorcovia filmu na spomínanú úlohu oslovili, neprezradil: „Nechcem nič zakríknuť tým, že niečo prezradím. Myslím si, že ak človek o niečom hovorí, zakríkne to.” Aj keď sa herec priamo nevyjadril, môžeme to brať ako náznak toho, že sa niečo chystá.

Richard Madden je obrovský sympaťák, no v úlohe neľútostného zabijaka si ho, úprimne, predstaviť nevieme. To, že má sexepíl, je jeho neoddeliteľnou súčasťou. A že je nadaný herec, mu nemožno odoprieť, no v našich očiach bude už asi navždy sladký Robb Stark, ktorý má zlaté srdce.

  • Tom Hiddleston

Ďalším uchádzačom na rolu Jamesa Bonda je 37-ročný Tom Hiddleston.

Existuje na svete vôbec niekto, kto si tohto fešáka nespojí automaticky s Lokim? Marvel zahral v jeho kariére obrovskú rolu a možno aj vďaka úlohe Lokiho – muža mnohých tvárí – by ho ľudia veľmi radi videli ako najznámejšieho agenta.

Tom odhalil, že nemá žiadne informácie o tom, či z neho bude nový James Bond:Nemyslím si, že nejaká ponuka príde, ale veľmi sa teším, že ľudia majú o mňa záujem.” 

Keď ho raz začnete zbožňovať, niet cesty späť. Práve vďaka jeho príťažlivým črtám a schopnosti zahrať muža mnohých tvárí, ktorý na sebe nedá znať kúska citu, si ho skutočne vieme predstaviť v úlohe Jamesa Bonda.

  • Tom Hardy 

Zdroj: Matt Baron/REX/

Tom Hardy má za sebou niekoľko veľkých úloh. Z tohto hľadiska by pre neho nový James Bond nemal byť žiadnym ťažkým orieškom.

Tohto 40-ročného, no veľmi dobre vyzerajúceho herca sme mohli vidieť v niekoľkých skvelých filmoch: Mad Max: Fury Road, The Revenant, Venom a mnohých ďalších.

Hardy mlčí ohľadne jeho prepojenia na Jamesa Bonda, pretože si myslí, že ak o tom začne kecať, mohol by tým znížiť svoje šance. Možno má toto tajnostkárčenie aj opodstatnený význam a my ho uvidíme v hlavnej úlohe ako neľútostného agenta, ktorý ma vždy po ruke krásnu ženu a svoje Martini.

Úprimne – dokáže sa na túto úlohu hodiť niekto viac ako samotný Tom Hardy? Má všetko, čo bondovka potrebuje. Sexepíl, šarm, je vo forme a nejedna žena zhliadla film, ktorý ju absolútne nezaujímal, a to len kvôli tomu, že sa v ňom objavil Hardy.

  • Idris Elba

Zdroj: J. Countess/WireImage

Idris Elba bol jedným z prvých vhodných hercov, o ktorých sa v kuloároch šepkalo.

46-ročný herec si zahral vo filme Hora medzi nami s nádhernou Kate Winslet a len nedávno uskutočnil svoj režisérky debut.

Steven Spielberg sa na jeho osobu vyjadril tak, že by rád videl Idrisa Elbu ako prvého farebného Bonda. Samotný protagonista sa ale tejto myšlienky zdráha. Ak by ho predsa len tvorcovia oslovili, úloha agenta by bola diskutovanejšia viac ako kedykoľvek predtým. Veď nemožno uprieť charizmu a prejav, vďaka ktorým patrí Elba k najžiadanejším hercom na svete.

  • Henry Cavill 

Henry Cavill sa ani nesnažil skryť záujem o rolu Jamesa Bonda.

35-ročný herec potvrdil, že by si veľmi rád zahral, podľa jeho slov, “fešného agenta”. 

Cavill bol po dobu piatich rokov Superman, no aktuálne opúšťa túto hereckú úlohu a hľadá niečo nové.

Ruku na srdce, dámy, komu sa pri pohľade na tohto tmavovlasého modrookého krásavca nerozbúchalo srdce? Povedzme si na rovinu, keď je raz človek Supermanom, pokojne môže byť aj nekompromisným a sexi Jamesom Bondom.

Zdroj: inews.co.uk.

Avatar

Študentka masmediálnej komunikácie a autorka pre online magazín Klocher, ktorá prináša čitateľom nové informácie zo sveta hudby, módy či kinematografie.