Tieto celebrity vyzerajú bez make-upu fantasticky. Spoznávate ich?

Tieto celebrity vyzerajú bez make-upu fantasticky. Spoznávate ich?

Viete, ktoré odvážne a mediálne známe ženy sa pýšia svojím prirodzeným, no zato žiarivým zovňajškom bez akýchkoľvek úprav? Tieto celebrity bez make-upu vyzerajú priam božsky. 

Programy na úpravu fotiek, filtre či výrazný make-up; toto sú dôležité atribúty pri zhotovovaní “selfíčok”, ktorými sa chvália celebrity na svojich sociálnych sieťach. Avšak niektoré si môžu vďaka svojej prirodzenej kráse dovoliť luxus, a to v podobe uverejnenia selfie bez make-upu.

Stránka Bright Side zverejnila fotografie krásnych žien, ktoré sa nepotrebujú skrývať za žiadne skrášľovacie kúry. Práve vďaka spokojnosti so svojím vzhľadom sa tieto dámy neštítia ukázať svetu svoju pravú tvár.

Eva Longoriová

Zdroj: instagram.com/evalongoria

Eva Longoriová je známa najmä vďaka hereckej úlohe Gabrielle Solis v Zúfalých manželkách. Napriek svojej pestrej hereckej kariére je aj producentkou, režisérkou, aktivistkou a business ženou. Longoria ani vo svojich 43 rokoch nestráca na kráse a vyzerá stále výborne. Bez váhania si dovoľujeme tvrdiť, že z tejto sympatickej herečky sebavedomie len tak srší. Možno práve kvôli tomu nemá problém zverejniť svoju nenalíčenú fotografiu medzi svojich 6 miliónov fanúšikov na Instagrame.

Lena Headeyová

Zdroj: instagram.com/iamlenaheadey

Lena Headeyová hrala síce v mnohých snímkach, no skalní fanúšikovia Game of Thrones ju budú stále vnímať ako bezcitnú, po moci žiaducu kráľovnú Cersei. Headeyová je anglická herečka a filmová producentka, ktorá “je doma” v rôznych žánroch či roliach. Aj napriek svojej pracovnej vyťaženosti, popri ktorej vychováva svoje dve deti, vyzerá pleť 45-ročnej herečky zdravo a oddýchnuto aj bez make-upu.

Kesha

Zdroj: instagram.com/iiswhoiis

Rebelka Kesha sa po dlhej dobe objavila naspäť na hudobnej scéne a vyzerá zdravo a spokojne ako nikdy predtým. O speváčke sa povrávalo, že si prechádzala ťažkým obdobím, keď sa nevedela vysporiadať so svojím celkovým výzorom. Fanúšikov nedávno prekvapila nenalíčenou fotografiou, ktorú zverejnila na svojom instagramovom účte, za ktorú si vyslúžila nádherné komentáre v tvare komplimentov o jej kráse a pehách. Na margo zverejnenej selfie sa vyjadrila: „Moje tohtoročné, novoročné predsavzatie je milovať samu seba… Takú, aká som, zlomená a nedokonalá a ešte všeličo možné. A taktiež chcem nechať svoje pehy žiiiiiť.”  

Bianca Baltiová

Zdroj: instagram.com/biancabalti

Talianska super modelka, ktorá oslávi tento rok 36. narodeniny, vyzerá ako bohyňa a dievčatko zároveň. Tajomstvo jej mladistvého vzhľadu prezradila pre wmagazine.com. Vraj spočíva v hydratovaní pokožky, pití veľkého množstva vody a dodáva, že nikdy nezje nič, čo je vyprážané.

Zoë Kravitzová

Zdroj: instagram.com/zoeisabellakravitz

Dcéra populárneho speváka Lennyho Kravitza rozbieha hereckú kariéru, aj keď v minulosti bola členkou R&B kapely LOLAWOLF. 30-ročná herečka zahviezdila v seriáli Big Little Lies po boku Nicole Kidmanovej, Reese Whiterspoonovej a Shailene Woodleyovej.

Miley Cyrusová

Zdroj: instagram.com/mileycyrus

Miley sa po výzore nepríčetnej rebelky vrátila k vizáži mladého jemného dievčaťa, ktorá jej pasuje ako uliata. Fanúšikovia tvrdia, že stará Miley je späť, ba dokonca vyzerá lepšie ako kedykoľvek predtým. Mladá speváčka, ktorá sa zviditeľnila najmä vďaka úlohe Hannah Montany, sa ako 26-ročná minulý rok vydala za svojho dlhoročného partnera Liama Hemswortha.

Margot Robbie

Zdroj: instagram.com/margotrobbie

Aj keď vo filme Suicide Squad stvárňuje nebezpečného blázna, v reálnom živote vyzerá filmová Harley Quinn skôr ako bábika. Blond vlasy a dievčenské črty z nej robia nádhernú ženu, ktorá pobláznila hlavu nejednému mužovi. Najnovšie môžeme 28-ročnú herečku vidieť vo filme Mária, kráľovná škótska.

Ellie Goulding

Zdroj: instagram.com/elliegoulding

Pamätáte si na obdobie, keď Ellie Goulding preferovala tak trochu mužský štýl? V posledných rokoch sa speváčka so špecifickým hlasom začala obliekať viac dievčensky, nechala si narásť vlasy a vyzerá nádherne. Je obdivuhodné, že ani na rôzne udeľovania cien nevyužíva výrazný make-up, čo jej len kvitujeme, keďže aj bez neho vyzerá mlado a veľmi sviežo.

Victoria Beckham

Zdroj: instagram.com/victoriabeckham

Aj napriek pribúdajúcemu veku (44) máme pocit, že Victoria nestarne. Bývala “spajska”, manželka známeho futbalistu a matka štyroch detí vyzerá aj po rokoch perfektne. Je vidno, že sa o seba kvalitne stará. Obdivujeme ju za to, že aj po toľkých rokoch si drží svoj jednoduchý, prísny štýl, ktorý je pre ňu špecifický.

Pink

Zdroj: instagram.com/pink

Pink je speváčka a živel plný paradoxov. Je ženská, no zároveň sa občas prezentuje ako poriadny fagan. Jej štýl je obdivuhodný a je pravdou, že samotná Pink zreje ako víno. Najnovšie predviedla svoj talent počas udeľovania hudobných cien Brit Awards, kde divákom predviedla dych berúcu 11-minútovú show.

Avatar

Študentka masmediálnej komunikácie a autorka pre online magazín Klocher, ktorá prináša čitateľom nové informácie zo sveta hudby, módy či kinematografie.