Crazy tetovanie na prstoch je hitom tohtoročnej jarnej sezóny. Ktoré je vaše obľúbené?

Crazy tetovanie na prstoch je hitom tohtoročnej jarnej sezóny. Ktoré je vaše obľúbené?

Tetovanie je v súčasnosti skutočne populárne. Pozrite sa na aktuálne trendy. 

Jeho výhodou je to, že si ho môžete aplikovať v hocijakej veľkosti a takmer kdekoľvek. Portál Bored Panda uvádza, že momentálnym trendom, ktorý je v spoločnosti naozaj obľúbeným, je vyskúšať tetovanie na prstoch. I keď by sa mohlo zdať, že na tele existujú oveľa vhodnejšie miesta, práve na prstoch môžu vzniknúť krásne obrázky. V rámci tetovania sú aktuálne rôzne kvetinové vzory, malé nenápadné ornamenty alebo uletené obrázky ako hady či jednorožce.

Tetovanie má pre svojho majiteľa obvykle špeciálny osobný význam. Určite ste spozorovali, že z módy nikdy nevymiznú rôzne dátumy narodenia blízkych ľudí, rodiny, priateľov alebo symboly. Pre inšpiráciu, aké tetovanie vyskúšať toto leto a kde ho umiestniť si pozrite tieto nasledovné príspevky.

#had

#ornament

#kvety

View this post on Instagram

Green fingers @charlieoldman 💐🌾

A post shared by Doctor Woo (@_dr_woo_) on

# symbol

#úlet

#srdcovka

#zviera

#štýl

View this post on Instagram

Lines by me, triangles by @digimatism

A post shared by Shpadyreva Julia (@shpadyreva) on

Zdroj titulnej foto: instagram.com/kwillsontattoo/shpadyreva

Avatar

I keď študujem Marketingovú komunikáciu, už od začiatku ma to vďaka predmetu onlinovej žurnalistiky, lákalo písať články. Zameriavam sa na oblasť lifestylových článkov. V minulosti som pracovala v marketingovej agentúre ako social media pracovník a copywriter.