fbpx
Vieš správne používať suchý šampón?! Pravdepodobne to robíš celý život zle

Vieš správne používať suchý šampón?! Pravdepodobne to robíš celý život zle

Suchý šampón je prostriedok, ktorý denne využíva množstvo žien ale i mužov. Len málokto z nich to ale robí správne… Ako sa má správne aplikovať?

Ľudia využívajú suchý šampón, aby zamaskovali prílišnú mastnotu vlasov a mohli si vykúzliť dobrý účes, lenže len málo z nich vie, ako ho správne aplikovať. Väčšina jeho používateľov si ho na vlasy nanesie ráno, keď vidia, že ich vlasy nie sú v dobrom stave a nemajú čas alebo sa im jednoducho len nechce ich umyť. Táto aplikácia však nie je vhodná.

Suchý šampón sa odporúča naniesť na vlasy ešte večer pred spaním, keď už môžeš predpokladať, že už ráno budú mastné. Dôvod, prečo ho aplikovať už večer, je jednoduchý – cez noc totiž stihne absorbovať viac mastnoty, a tak sa zobudíš do nového dňa s dobrými vlasmi, ktoré poľahky nastajluješ.

Zdroj: Expres

Google+ Linkedin

Volám sa Ivana a aj napriek tomu, že ma môžete stretnúť (takmer) vždy v čiernej, milujem farby. Tie sú v mojom vnútornom svete a nebojím sa ich premietnuť ani do mojich vlasov. Preto sa občas cítim ako chameleón. Okrem farieb ma baví tvorba poézie, či prózy, ale rozhodne aj článkov. Vďaka ním totiž môžem rozširovať obzory nielen sebe, ale aj čitateľom, čo je podľa môjho názoru skvelé.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

*

*