Stále čakáš, že sa vráti? Prestaň už konečne strácať čas

Stále čakáš, že sa vráti? Prestaň už konečne strácať čas

Kvôli láske robíme často šialené veci. Najmä pri rozchode. Často počúvam o ľuďoch, ktorí po sebe hádžu všetko, čo im príde pod ruku a rozbíjajú taniere o podlahu. My ostatní len kričíme a nadávame a aj keď máme všelijaké myšlienky, v skutočnosti k povestnému „vytrhám ti vlasy“ nikdy nedôjde.

Rozchod má niekoľko fáz. A prvá je najťažšia. Odmietanie prijať skutočnosť je to najhoršie, čo po rozchode nastáva.

Mal románik s nejakou inou ženou? Stavím sa, že si to nechceš priznať. A on sa neustále vracia k tebe, lebo sa bojí odísť. A ty sa ho zase bojíš poslať preč.

Ale ako sa hovorí, čas vylieči naozaj všetky rany. Aj tie, o ktorých si možno často myslíme, že sú nevyliečiteľné a že to už nikdy nebude dobré. Čas plynie a my sa tak nejak opäť upokojíme a zabúdame na všetko zlé, s čím sme sa dlho nevedeli vyrovnať. Nakoniec dôjdeme do fázy, ktorá bude konečne korešpondovať s realitou.
Neznamená to ale, že všetko zlé skončilo a už nevyroníš ani jednu slzu. Možno ti občas jedna – dve vypadne. A možno naplníš celý Níl. Stále budeš trochu rozrušená. Ale konečne dosiahneš bod, kedy konečne prestaneš veriť a dúfať, že sa k tebe vráti. Dôležité je, aby si konečne prestala každý deň dúfať a chcieť, aby sa vrátil. Si ochotná zmeniť čokoľvek, len aby prišiel a ostal s tebou? Nerob to. Prečo by si sa mala meniť a robiť niečo, čo je pre teba neprirodzené? Nemôžeš žiť svoj život na základe niekoho iného.

Je v poriadku byť chvíľu smutná, dokonca aj nahnevaná. Uvedom si však, že kým budeš nahnevaná, nepohneš sa ďalej. A už konečne prestaň čakať, či sa vráti.

Zdroj: thoughtcatalog.com

0
0

Vyjadri svoj názor

Google+ Linkedin

Written By :

Magazín, ktorý tvoríme spolu

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

*

*