Spoločnosť Picture This umožňuje deťom navrhnúť si vlastné oblečenie. Sleduj tie výtvory!

Spoločnosť Picture This umožňuje deťom navrhnúť si vlastné oblečenie. Sleduj tie výtvory!

Páči sa ti originálne oblečenie? Táto spoločnosť sa ti zapáči. Škoda, že šije len pre deti, nemyslíš?

Dvojnásobná matka Jaimee Newberry prišla s geniálnym nápadom – šiť dcérke vlastné oblečenie, ktoré si sama nakreslila. Tieto jedinečné kúsky sa rýchlo stali hitom medzi kamarátkami dievčatka. Tiež sa zapáčili ich rodičom, a tak sa Jaimee rozhodla, že začne podnikať a bude šiť takéto unikátne módne kúsky.

Jej spoločnosť Picture This umožňuje deťom, aby si nakreslili vlastný obrázok, ktorý bude prenesený na textil. Rodičia môžu na webovej stránke tejto spoločnosti nahrať obrázok, ktoré ich dieťa na odeve chce a zvolí si veľkosť a farbu odevu. Následne to odošle a o dva týždne je oblečenie doručené pomocou pošty. V súčasnosti je však možná len výroba šiat, no do budúcna to iste bude chcieť Jaimee rozšíriť i na iné druhy oblečenia.

kids-design-own-clothes-picture-this-clothing-5

kids-design-own-clothes-picture-this-clothing-4

kids-design-own-clothes-picture-this-clothing-9

kids-design-own-clothes-picture-this-clothing-3

kids-design-own-clothes-picture-this-clothing-6

kids-design-own-clothes-picture-this-clothing-8

kids-design-own-clothes-picture-this-clothing-10

Zdroj: boredpanda.com

Avatar

Volám sa Ivana a aj napriek tomu, že ma môžete stretnúť (takmer) vždy v čiernej, milujem farby. Tie sú v mojom vnútornom svete a nebojím sa ich premietnuť ani do mojich vlasov. Preto sa občas cítim ako chameleón. Okrem farieb ma baví tvorba poézie, či prózy, ale rozhodne aj článkov. Vďaka ním totiž môžem rozširovať obzory nielen sebe, ale aj čitateľom, čo je podľa môjho názoru skvelé.