Splňte si sen o dokonalej kuchyni a dajte si vytvoriť návrh modernej kuchyne

Splňte si sen o dokonalej kuchyni a dajte si vytvoriť návrh modernej kuchyne

Byť v kuchyni, ktorú ste si vysnívali, je snom mnohých žien. Viaceré ženy sú ale nútené uprednostniť kuchynské linky zo známych obchodných domov, pretože si nemôžu dovoliť špekulovať a chcú, aby nábytok v nej k sebe ladil.

Ak ale túžite po dokonalej kuchyni, ktorú nebude mať nikto z vašich známych, skúste si nájsť kuchynské štúdio, ktoré vám ju navrhne podľa vašich predstáv a ešte vám tento nábytok aj podľa návrhu vyrobí.

Vizualizácia kuchyne ako možnosť opraviť nedostatky

Ak sa rozhodnete pre vizualizáciu kuchyne, máte možnosť opraviť prípadné nedostatky. Čo to znamená? Znamená to to, že keď si kúpite kuchynské vybavenie v známom obchodnom dome, neviete, ako bude vyzerať toto vybavenie vo vašej kuchyni. Pri vizualizácii kuchyne vidíte každý detail a všetok nábytok na mieste, na ktorom bude aj reálne umiestnený. Ak sa vám na vizualizácii nebude niečo pozdávať, ešte stále máte šancu upraviť to, čo sa vám nepáči. Vaše požiadavky budú okamžite zapracované do vizualizácie.

Moderný interiér v materiálovom prevedení bielený dub a biely vysoký lesk.www.kuchyneprunus.sk

Zveřejnil(a) PRUNUS – kuchyne a interiéry dne Pondělí 3. března 2014

Akonáhle ale odsúhlasíte vizualizáciu, začne sa s výrobou nábytku na mieru a akékoľvek zmeny už nebudú možné.

Moderná kuchyňa, ktorú nemá nikto iný okrem vás

Výhodou vizualizácie a nábytku na mieru je to, že nikde inde takýto nábytok a konkrétny rozmer nenájdete. Váš návrh bude originál a nikto iný nebude mať presne takú istú kuchyňu ako máte vy. Stačí si len vybrať skúsené kuchynské štúdio, ktoré vám vyrobí modernú kuchyňu na mieru.

Ak chcete nadčasovú kuchyňu, je potrebné dať si ju vyrobiť na mieru. Dobré kuchynské štúdio vám poradí, aký odtieň a štýl kuchyne je nadčasový a okrem toho aj praktický.

[ngg src=”galleries” display=”basic_thumbnail” slideshow_link_text=”Návrhy kuchyne a jedálne od Prunus.sk”]

Doplnky sú už maličkosťou

 To, čo bude odzrkadľovať váš štýl, budú doplnky. Tie si vyberiete podľa toho, aby sa farebne a štýlovo hodili ku kuchynskému vybaveniu. Výber doplnkov prispôsobujte štýlu bývania a predovšetkým štýlu, ktorý preferujete v kuchyni. Provensálsky, vidiecky, minimalistický, ale aj industrálny – je len na vás, ktorý si vyberiete.

V kuchyni budú robiť atmosféru práve pekné obrazy, štýlové obrusy, moderné závesy, ale aj farba stien.

Garden in SpringGary Max Collins51 x 71 cmhttp://www.umeniesveta.sk/collins-gary-max/obrazy-reprodukcie/garden-in-spring-51×71

Zveřejnil(a) UmenieSveta.sk dne Pátek 7. dubna 2017

Splňte si sen o dokonalej kuchyni a dajte si vytvoriť návrh modernej kuchyne, ktorá bude plne funkčná a štýlová aj o desať rokov.

Avatar

Autor:

Obdivovateľka umenia vo všetkých jeho formách, hľadajúca a nachádzajúca ho všade okolo seba. Fotografiami si zaznamenávam svet, najradšej cez dokumentárnu fotografiu, ľudí a ich príbehy. Redaktorka, editorka, korektorka. Milujem hrabanie sa v textoch a hľadanie chybičiek.