Spiace dievčatko sa na fotke krásne usmieva. Za záberom sa však skrýva smutný príbeh

Spiace dievčatko sa na fotke krásne usmieva. Za záberom sa však skrýva smutný príbeh

Prisnil sa jej strážny anjel?

Facebook obletela fotografia malinkého dievčatka, ktoré spinká s úsmevom na tvári. Pod hlavou a na chrbátiku má položené motorkárske rukavice a vedľa seba tiež prilbu. Tá spolu s rukavicami patrila jej 25-ročnému otcovi, Hectorovi Danielovi Ferrerovi Alvarezovi z Floridy, ktorý tragicky zahynul v apríli – mesiac predtým, ako sa jeho dcérka narodila. Na tejto fotografií je zachytená malá, už trojtýždňová Aubrey. Keď sa fotografia dostala na Facebook, ľudia v zahraničí spozorneli a za krátky čas obletela internet.

“Jej otec miloval svoju motorku. Vždy nosil ochranný výstroj. Chcel, aby bol v bezpečí. Nemohol riskovať, keď spoločne so svojou partnerkou čakali bábätko. Nikdy však nebude držať svoje malé dievčatko na rukách. Hovorí sa, že keď deti spia a usmievajú sa, hovoria k nim anjeli. Myslím, že možno to je pravda, ” hovorí autorka fotografie Kim Stone.

“Urobila som túto fotku a zdieľala som ju na sociálnych sieťach s povolením mamy malej Aubrey. Ani sme nevedeli, ako sa začala vo veľkom zdieľať,” dodáva. Fotografia má dnes 331 tisíc likov a viac ako 72 820 zdieľaní.

Baby

“Zdieľal svoju lásku k motorke so svojou snúbenicou a mali spolu naplánovanú budúcnosť. Raz, keď by bola Aubrey dosť veľká, s ňou chceli ísť na výlet na motorkách. Vždy na sebe nosil ochranné prvky, chrániče a prilbu. Dával si veľký pozor na svoju bezpečnosť. Nikdy zbytočne neriskoval, pretože vedel, že čoskoro sa stane otcom a nechcel ublížiť ani svojej vyvolenej. Je tragické, že jemu a jeho mladej rodine bola odopretá spoločná budúcnosť, keď jeho život vyhasol len mesiac pred narodením Aubrey. Teraz ona i jej matka Kathryn musia dať dohromady svoj život a prekonať život bez neho, aj finančné straty a napätie, ktoré sprevádza túto zmenu v živote,” uzavrela fotografka Kim Stone.

parents

Zdroj: dailymail.co.uk  facebook.com