Šokujúci záber dvojročného chlapčeka v zatvorenej chladničke! Vraj to mal byť len vtip!

Šokujúci záber dvojročného chlapčeka v zatvorenej chladničke! Vraj to mal byť len vtip!

Vtip, na ktorom sa smial len otec

Otec dvojročného synčeka zverejnil na sociálnych sieťach šokujúcu fotografiu. Je na nej zachytený jeho syn, ktorý sedí v zatvorenej chladničke. Cez priesvitné dvere je vidno, že dieťa sedí na jednej z poličiek, pod ním sú fľaše s vodami a v ústach má cumlík. Snímku odfotil otcov kamarát, ktorý vlastní predajňu v Taiwanskom Taichungu. Chladnička slúžila ako chladiaci box tejto predajne.

dieťa

Otec sa k fotke vyjadril tak, že sa jednalo o vtip. Chlapček podľa jeho slov do chladničky vliezol sám, on ho len odfotil a s týmto vtípkom sa pochválil na internete. Dieťa na fotkách vyzerá skôr zvedavo ako uplakane a bojazlivo, každopádne to bolo veľmi nerozvážne konanie zo strany otca.

fro

Príslušné úrady začali s vyšetrovaním, či sa nejednalo o zneužívanie či týranie chlapca a otca preverovali, či je schopný starať sa o malé dieťa. Podľa miestnych správ sa však polícia nezúčastňuje vyšetrovania, pretože podľa nich sa nejedná o zneužívania ani o nesprávne zaobchádzanie s dieťaťom. Pokiaľ by ale polícia toto stanovisko nevyjadrila a začala by otca prešetrovať, pri obvinení z týrania dieťaťa by mu hrozila pokuta, ktorá by sa v prepočte na eurá vyšplhala až do výšky 8 297,25 €  a možno by sa nevyhol ani väzeniu.

Zdroj: dailymail.co.uk