Poliaci majú najväčší snehový labyrint. Pozri sa, aká je Snowlandia premakaná

Poliaci majú najväčší snehový labyrint. Pozri sa, aká je Snowlandia premakaná

Poľsko ponúka pre všetkých milovníkov snehu jedinečný zážitok. Návšteva labyrintu Snowlandia ťa zaručene okúzli.

Naši severní susedia sa inšpirovali zasneženou krajinou a čarom hľadania východu z labyrintov, a tak vytvorili jedinečný park – Snowlandia. Avšak zelený park ako vo Versailles nečakajte.

Park Snowland Zakopane má pre teba pripravených 2500 metrov štvorcových zasneženej krajiny, ktorá je popretkávaná úzkymi chodbičkami. Ako to býva už v každom labyrinte, tvojou úlohou bude nájsť východ von. Určite sa pri tom nebudeš nudiť.

Toto úžasné snehové bludisko ponúka svojim návštevníkom príležitosť stratiť sa v obrovskom labyrinte, ktorého steny z ľadu a snehu dosahujú výšku nad dva metre.  

Unikátny labyrint prvýkrát otvorili pred dvoma rokmi v Zakopane. Za ten čas si získal srdcia nielen turistov, ale aj domácich.

Zdroj: slavorum.org / Boris V.

Avatar

Redaktorka magazínu Klocher – študuje masmediálnu komunikáciu na Univerzite sv. Cyrila a Metoda v Trnave. Pravidelne píše pre magazín o zdravom životnom štýle Fitshaker. Jej články nájdete aj na Refresher Blogu či na portály Cvičte.sk. Vytvorila blog Ženuškáreň a vydala knihu Tvoja kniha do kabelky. Spolupodieľala sa na bestselleroch Z fitka do kuchyne, Fitness diár a Fitness kalendár.