Single život vôbec nie je taká tragédia. Týchto 6 vecí na ňom musíš milovať!

Single život vôbec nie je taká tragédia. Týchto 6 vecí na ňom musíš milovať!

Ak si momentálne single a okolo seba stretávaš samé zamilované páriky, zrejme prepadáš depkám a chceš sa zo single života, čo najskôr vyhrabať. Nikam sa však neponáhľaj. Existujú totiž veci, ktoré si môžeš užiť, len ak si single. A ver mi, že ich budeš milovať!

1. Nikomu sa nemusíš spovedať, kam ideš a kedy prídeš

Je fajn, keď sa máš ku komu večer vrátiť domov. Niekedy si však potrebuješ vyraziť s kamarátkami. A je úplne ideálne, ak ťa pri tom nikto nekontroluje, nepýta sa, kedy konečne prídeš a nečaká ťa vo dverách, aby zistil, v akom stave si domov dorazila.

2. Môžeš nosiť rúž a nikto ti ho nerozmaže

Výrazné rúže sú veľkým trendom a ty máš vo svojej kozmetickej taštičke určite niekoho exkluzívnych, s ktorými sa cítiš neodolateľne. Predstav si ale situáciu, že ideš po práci do mesta so svojím drahým a on ťa chce pobozkať. Rúž budeš mať v momente rozmazaný a ešte sa aj otlačí na pery tvojmu partnerovi. Keď si single, môžeš nosiť rúže nonstop!

3. Nemusíš si holiť nohy

Obdobie zimy síce už skončilo, no keď príde ďalšia a ty budeš single, určite oceníš, že si nemusíš každý druhý deň holiť nohy. Ušetríš kopu času!

Pokračovanie článku nájdeš na druhej strane.

0
0

Vyjadri svoj názor

Pages ( 1 of 2 ): 1 2Next »
Google+ Linkedin

Written By :

Magazín, ktorý tvoríme spolu

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

*

*