Sima a Separ posielajú v spoločnej piesni odkaz všetkým anonymným hejterom

Sima a Separ posielajú v spoločnej piesni odkaz všetkým anonymným hejterom

Sima vydala len nedávno nový song, v ktorom spojila sily so slovenským raperom Separom. Ich spoločný singel valcuje Youtube.  

Len pred necelými dvoma týždňami vydala speváčka Sima nový song s názvom ANONYM MOOD. Pieseň okamžite zaujala verejnosť, svedčí o tom aj viac ako milión zhliadnutí na hudobnom kanáli YouTube.

Na piesni spolupracovala aj s raperom Separom, ktorého netreba spoločnosti nijako obzvlášť predstavovať.

Sima v songu hovorí o hejteroch, ktorí sú hrdinami na sociálnych sieťach, s ktorými sa stretáva každá mediálne známa osobnosť. Podľa jej slov je videoklip celý odveci, čo bol napokon aj zámer.

“Anonym Mood” pochádza zo Siminho najnovšieho albumu, ktorý nesie názov Podľa Seba.

Samotný singel mladej speváčky, pochádzajúcej z Trnavy, má byť odpoveďou na často kladenú otázku, ktorú dostáva od fanúšikov: ako zvláda hejt?

Sima má pre svojich fanúšikov pripravené turné Podľa Seba Tour, ktoré odštartuje už o necelý mesiac v bratislavskom Ateliéri Babylon. Vidieť ju naživo môžeš Nitre, Košiciach či u našich českých susedov. 

Aj napriek vysokému číslu zhliadnutí si pieseň ANONYM MOOD vyslúžila pod videoklip nie veľmi prívetivé komentáre. Sima ani Separ si z toho očividne veľkú hlavu nerobia. Veď aj o tom je tá pieseň.

Zdroj: YouTube, Instagram 

Avatar

Študentka masmediálnej komunikácie a autorka pre online magazín Klocher, ktorá prináša čitateľom nové informácie zo sveta hudby, módy či kinematografie.