Šialenosť alebo skvelý nápad? Takto vyzerá nový jedálenský stôl, ktorý zlepší vaše vzťahy!

Šialenosť alebo skvelý nápad? Takto vyzerá nový jedálenský stôl, ktorý zlepší vaše vzťahy!

Túžite po zmene vzťahu? Chcete mať lepší vzťah s partnerom, manželom alebo deťmi. Tak vsaďte na tento jedálenský stôl!

Sati Tala je nový jedálenský stôl, ktorého účelom je zlepšiť bdelosť, informovanosť a intimitu vo vzťahu. Podstatou stola je prítomnosť oboch partneroch, pretože obaja sú oporami stola a akékoľvek zakolísanie alebo zbytočný pohyb by mohol zapríčiniť rozliatie pohára či rozbitie taniera. Aj vďaka takému stolu zabránite zbytočnému odbiehavaniu k dverám, mobilu či televízii.

Sati-Tala-A-mindfulness-dining-surface-57c01751b46f8__880

Sati-Tala-A-mindfulness-dining-surface-57c0175ec5d17__880

Podstatou stola je prítomnosť minimálne (a pri tomto rozmere asi aj maximálne) dvoch ľudí. Prvým krokom je naukladanie svojich raňajok, obedu či večere na dosku stola, ktorú potom obaja pomaly dvihnú. Následne si sadnú na stoličky a dosku stola položia na svoje kolená, ktoré vytvoria tzv. oporu stolu. Vďaka takejto polohe budete stále v strehu, bdelí, nebudete myšlienkami preč a nebudete môcť odbiehavať od stola, pretože by sa naukladané veci mohli zosunúť.

Budete musieť byť tolerantný k svojej polovičke, pretože budete musieť vyčkať, kým sa naje do sýtosti. Vďaka tomuto jedálenskému stolu sa budete učiť komunikovať vo dvojici, budete konfrontovaní so svojou polovičkou, budete spolu tráviť možno viac času ako doteraz.

Čo poviete na takýto jedálenský stôl? Je to šialený nápad alebo naopak skvelý?

Možno by sa vďaka takémuto stolu podarilo vyriešiť aj niektoré rodinné problémy.

IMG_5569-57c00e0d8d513__880

IMG_5609-57c00e237abff__880

IMG_5613-57c00e2ea8c8f__880

Zdroj: www.boredpanda.com

Avatar

Autor:

Volám sa Lenka a pre web klocher.sk píšem od jeho začiatku, takže som akýsi "inventár" tejto stránky. :D Moje články sú zamerané najmä na témy žena, láska, rodina a deti, ale rada píšem aj články ohľadom rôznych testov, hlavolamov či vtipných videách. Medzi moje záľuby patrí šport, relax a trávenie času s blízkymi a priateľmi. Aktuálne začínam žiť novú životnú etapu a pripravujem sa na jednu z najväčších výziev - materstvo, tak držte palce, aby sme to s manželom zvládli :)