Šialené vianočné trendy, ktoré budete milovať alebo nenávidieť

Šialené vianočné trendy, ktoré budete milovať alebo nenávidieť

Vianoce sa nezvratne blížia a my vám predstavíme štyri vskutku strelené trendy, ktorým ľudia naozaj podľahli.

Svietiace fúzy

Hipster muži s bradou, spozornite!

Aj z vašich fúzov sa môže stať vysvietená vianočná ozdoba. Stačí, ak si do svojich fúzov aplikujete malé svetielka, ktoré vyzerajú ako z rozprávky pre víly.

Nie je jasné, odkiaľ pochádza tento žiarivý trend, ale výrobcovia prišli na trh s vianočnými svetielkami, ktoré sú navrhnuté tak, aby mohli byť použité priamo na mužských bradách.

Svetielka priamo prechádzajú cez fúzy, samozrejme len v prípade, že ich máte dostatočne dlhé. Mini vianočné svetlá sú dodávané s malou batériou. Vymyslené šikovne, takže v prípade, ak aj vy chcete mať vysvietenú bradu, aspoň nemusíte stráviť celý Štedrý večer sklonený pri zásuvke.

Ak sa vám myšlienka pozdáva a chcete sa inšpirovať inými mužmi, ktorí podľahli tomuto pojašenému trendu, stačí, ak do instagramového vyhľadávania zadáte #beardlights.

View this post on Instagram

В преддверии новогодних праздников интернет заполняется новомодным течением Beard Lights. И уже один из британских интернет-магазинов запустил в продажу гирлянду, которую предлагают крепить на бороде. А как вам такое новшество? #prostarby #машинкадлястрижки #машинкадлястрижкиволос #барбершоп #барбершопминск #барбер #барберминск #beard #стрижкамужская #стиль #стрижкаминск #мужскаястрижка #стрижкабороды #стрижка #парикмахер #beardlights #укладкаволосминск #укладкаволос #знаменитости #barber #barbershop #barberminsk #парикмахерминск #стилист #стилистминск #moser #wahl #мастер #парикмахерская #парикмахерскаяминск

A post shared by WAHL MOSER NISHMAN DERBY (@prostarby) on

Aj keď výrobcovia tvrdia, že svetielkujúca ozdoba je bezpečná, odborníci varujú, aby ste ich počas sviatkov neutopili vo vode. Poprípade vo víne, pive alebo v inom nápoji obsahujúcom alkohol. Nemuselo by sa to skončiť dobre. Však viete, tekutina a elektrina nie sú práve kamoši.

Ak sa vám nepozdáva nápad s osvetlením tváre, nezúfajte. Máme pre vás ďalšie rady, ako prekvapiť a zmiasť mamu spolu s babkou.

Vianočný stromček z vlasov

Prečo zostať len pri žiariacej brade, ak si zo svojich vlasov môžete urobiť vianočný stromček, ktorý môžete aj vyzdobiť? Ako keby zdobenie toho skutočného bola prechádzka ružovou záhradou.

Tento slávnostný trend prišiel na Instagram v roku 2016, no zdá sa, bohužiaľ, že aj tento rok sa nájdu jeho priaznivci.

Musíme ale uznať, že vytvorenie takéhoto majstrovského diela si vyžaduje určitú úroveň zručnosti, trpezlivosti a oko na detaily. Ak aj napriek absencii nejakej zo spomínaných zručností vytvoríte z vlasov vianočný stromček aj s ozdobnými guľami, niekto vám určite skloní poklonu. Aj keď vaši neprajníci to asi nebudú.

Prsník ako sobík

Počas vianočných sviatkov toho môžete darovať mnoho. Napríklad aj sveter, ktorý má v sebe dieru na prsník, z ktorého neskôr môže vzniknúť aj milý sob. Šikovný ťah určený pre mužov. Ak by sa takýto sveter dal kúpiť aj na Slovensku, viete si predstaviť, koľko žien by ho našlo pod stromčekom ako darček od “kamaráta“?

Na vysvetlenie je potrebné dodať, že ide o sveter, v ktorom sa na mieste, kde sa nachádza prsník, objavuje vyrezaná diera. Na obnažené poprsie si nalepia parohy a pár očí. Bradavka je zakrytá červeným nosom, a to presne ako od Rudolfa.

Vyzdobené obočie

Nič neprezradí vianočného nadšenca viac ako vyzdobené obočie.

Namaľované obočie v podobe sobov, vianočných gúľ, snehuliakov a mnohých ďalších. Aj takto vyzerá takmer neškodný trend z minulého roka. S výzdobou obočia namiesto bytov začali blogeri, ktorí si začali voskovať obočie do rôznych tvarov, ako napríklad do špicatých stromčekov, ktoré neskôr dokresľovali a zdobili kresbami a malými nálepkami.

Ľudia, ktorí majú až priveľmi upravené obočie, sa označujú za trochu narcistických. Ako potom označiť tých, ktorí si namiesto obočia nakreslia napríklad soba?

šialené vianočné trendy
Blogeri začali s novým trendom, ktorý vyžaduje aj výtvarné schopnosti. Zdroj: pinterest.com

 

Zdroje: bbc.co.uk, Instagram.com

Avatar

Študentka masmediálnej komunikácie a autorka pre online magazín Klocher, ktorá prináša čitateľom nové informácie zo sveta hudby, módy či kinematografie.