Šialené účesy plné šťavy: ľudia premenili svoje vlasy na ovocie. Hot or not?

Šialené účesy plné šťavy: ľudia premenili svoje vlasy na ovocie. Hot or not?

Milovníci nezvyčajných účesov sa potešia týmto zaujímavým skvostom. Ktorý z nich sa vám páči najviac?

Obdobie, kedy sa nosil melír alebo populárne ombre, je už za nami. Ľudia po celom svete sa inšpirujú rôznymi vecami a nezabudli ani na to, aby ich preniesli do svojho účesu. Nasledujúce fotky dokazujú, že ľudské nápady sa môžu zrealizovať do skutočne zaujímavých kreácií.

Zdá sa, že nenápadné jednofarebné vlasy by mohli byť pre niekoho príliš nudné. Títo odvážlivci sa preto rozhodli strhnúť na seba pozornosť pomocou účesu v štýle ovocia. Vybranému druhu ovocia prispôsobili vlasy do najmenšieho detailu. Farba, strih aj tvar vlasov sú niekoho šikovnými rukami dotvorené do vzrušujúcich účesov. Nechali by ste sa na podobnú výzvu nahovoriť aj vy?

#Melón

#Jablko

View this post on Instagram

🍎🍎🍎🍎The BIG APPLE @ Thulimbah , Stanthorpe QLD, Kat put her hand up via the Border News Facebook post this morning seeking a volunteer – and just an hour later we were colouring her hair to randomly get APPLED for Make A Wish – thanks so much Kat – https://give.everydayhero.com/au/make-a-wish-pls-donate-ppl I travelled 4 hours inland from Nimbin last night not knowing who's hair is be doing or where – has nothing planned and BAM we came up with this , thanks universe for aligning and @manicpanicnyc #pillarboxred & #cleorose was used to create this #apple #hairart #haiesculpture #redhair #haircrration #avantgardehair #hairdresser #fruithair #thulimba #thebigapple #🍎 #amazinghair #hairforcharity @makeawishaust @apple #manicpanicnyc

A post shared by RAINBOW ROADTRIP USA JULY/AUG (@rainbowroadtrip) on

#Kiwi

#Citrón

#Jahoda

Okrem ovocia celkom fičí aj zelenina na hlave.

#Rajčina

Zdroj titulnej foto: instagram.com/fruthair

Avatar

I keď študujem Marketingovú komunikáciu, už od začiatku ma to vďaka predmetu onlinovej žurnalistiky, lákalo písať články. Zameriavam sa na oblasť lifestylových článkov. V minulosti som pracovala v marketingovej agentúre ako social media pracovník a copywriter.