Si na Vianoce SINGLE? Nezúfaj! Týchto 8 výhod ti okamžite zlepší náladu

Si na Vianoce SINGLE? Nezúfaj! Týchto 8 výhod ti okamžite zlepší náladu

Na Vianoce si oveľa viac ako inokedy všímame, kto je single a kto nie. A keďže tieto sviatky (mnohými označované ako najkrajšie v roku) sa nezadržateľne blížia, prináša ti 8 výhod Vianoc, ktoré spoznáš, ak si SINGLE. Nezúfaj, toto ti určite spraví náladu.

1. Ušetríš peniaze za darčeky

Aj ty každý rok už tri mesiace pred Vianocami krvopotne šetríš, aby si mohla nakúpiť tie najlepšie darčeky svojmu partnerovi? Ak máš partnera, musíš myslieť aj na darček preňho. Nehovoriac o tom, že nejaký ten darček určite očakávajú aj partnerovi rodičia, súrodenci, či nebodaj netere a synovci. Ďalšie výdavky. Ak ho nemáš, dostaneš síce o jeden darček menej, ale aj ušetríš.

2. Vianoce môžeš stráviť s rodinou

Ak si už zažila „zadané“ Vianoce, určite poznáš to nekonečné naťahovanie sa o tom, u ktorých rodičov strávite Štedrý deň, ktorej mame pomôžete navariť a s ktorým otcom ozdobíte dom vianočnými svetielkami. Ak si single, môžeš pokojne stráviť Vianoce so svojou rodinou.

3. Nebudeš sklamaná z darčekov

Už pol roka si sa snažila naznačiť svojmu partnerovi, čo by si si chcela nájsť pod stromčekom, no jemu to aj tak nedošlo. Sedíš sklamaná na gauči vedľa vianočného stromčeka a snažíš sa cez všetko to sklamanie tváriť vďačne a spokojne. Ak si single, nič podobné sa ti nestane.

4. Vianoce v pyžame sú skvelý nápad

Ak sa rozhodneš, že nebudeš tráviť Vianoce u rodičov, čakajú ťa pohodové a lenivé sviatky plné dobrého vína, chutného jedla, ktoré môžeš pokojne stráviť celé v pyžame, zababušená pod dekou s vysokými hrubými ponožkami. Nemusíš ísť na návštevu k partnerovým rodičom, kamarátom či kolegom. Môžeš byť len sama so sebou.

5. Môžeš cestovať kdekoľvek budeš chcieť (alebo kde ti to tvoj rozpočet dovolí)

Už roky túžiš vidieť vianočný Paríž, Rím či New York, no stále sa ti to nepodarilo. V práci si zavalená povinnosťami a to málo voľného času, ktorý ti ostáva, sa snažíš venovať rodine a blízkymi. Práve Vianoce sú ideálnym obdobím na to, aby si si vyrazila pokojne aj sama a pokojne aj do spomínaného Ríma, Milána, Paríža alebo New Yorku. Kamkoľvek, kde bude tvoje cestovateľské JA šťastné a spokojné. Okrem iného sa nemusíš obávať toho, že tvoj partner bude ohŕňať nosom a počítať, koľko vás to bude všetko stáť.

6. Máš telku pre seba a môžeš pozerať rozprávky

Chceš pozerať po tisícikrát Popolušku, Perinbabu či Mrázika? Pokojne si zapni telku a stráv pri nej aj celý deň. Si jediným pánom ovládača.

7. Nemusíš variť, piecť a upratovať stále dookola

Ak nie si typ nadšenej gazdinky, ktorá sa nevie dočkať vypekania vianočných koláčikov a varenia vianočnej kapustnice, single Vianoce sú pre teba ako stvorené. Čo si navaríš/napečieš, to si aj zješ. Ak sa ti variť nechce, môžeš sa ísť najesť k rodičom, určite ťa neodmietnu.

8. Môžeš flirtovať na Silvestra so šarmantnými mužmi

Na Silvestra je vždy úplne iná atmosféra, ako na tých celoročných. Je o niečo čarovnejšia, magickejšia a ako stvorená na flirtovanie. A práve to si môžeš dovoliť, ak si single.

Foto: instagram.sk

Avatar

Autor:

Magazín, ktorý tvoríme spolu