Šestorčatá po 6 rokoch. Takto vyrástli títo drobci!

Šestorčatá po 6 rokoch. Takto vyrástli títo drobci!

V súčasnosti je to už 6 rokov od narodenia týchto úžasných šestorčát.

V roku 2010 sa v americkom štáte Ohio narodilo manželom McGhee šesť detí. Štyri z nich sú chlapci – Rozonno Jr, Josiah, Elijah a Isaac a dve dievčatá – Olivia a Madison.

Aj napriek obrovskej radosti z detí, to táto viacpočetná rodinka teda nemá ľahké. Predsa len starať sa o jedno dieťa dá zabrať a to už ani nehovorím o šiestich deťoch v jednom veku. Veru, je čo obdivovať.

Po 6 rokoch od ich narodenia sa rozhodli manželia Rozonno a Mia McGhee vyfotiť so svojimi ratolesťami opäť. Vďaka tomu vznikli nasledujúce obrázky, ktoré obleteli takmer celý svet.

Bolo by zaujímavé, keby vo svojej rozbehnutej tradícií táto viacpočetná rodinka pokračovala, však? 😉

mcghee-sextuplets-recreate-photo-2

mcghee-sextuplets-recreate-photo-3

mcghee-sextuplets-recreate-photo-5

Zdroj: www.boredpanda.com

Avatar

Autor:

Volám sa Lenka a pre web klocher.sk píšem od jeho začiatku, takže som akýsi "inventár" tejto stránky. :D Moje články sú zamerané najmä na témy žena, láska, rodina a deti, ale rada píšem aj články ohľadom rôznych testov, hlavolamov či vtipných videách. Medzi moje záľuby patrí šport, relax a trávenie času s blízkymi a priateľmi. Aktuálne začínam žiť novú životnú etapu a pripravujem sa na jednu z najväčších výziev - materstvo, tak držte palce, aby sme to s manželom zvládli :)