Šatka Isha skoncuje s paparazzmi. Prezradíme vám ako!

Šatka Isha skoncuje s paparazzmi. Prezradíme vám ako!

Slávne celebrity to vo svete showbiznisu nemajú ľahké. Neustále sledovanie fotografov, paparazzov a ich obťažovanie je veľká daň za ich úspechy. Odteraz to už môže byť minulosťou! Jediné, čo k tomu potrebujú mať je šatka Isha, ktorá doslova odháňa paparazzov.

Táto šatka je vyrobená z reflexného materiálu, ktorý kladie dôraz na blesk fotoaparátu. Pri fotení s bleskom tak ostane všetko v tme, okrem šatky, tá naberie ešte viac na svetle.

anti-paparazzi-scarf-flash-photography-protection-ishu-saif-siddiqui-13

Za touto myšlienkou stojí Saif Siddiqui. Už v roku 2009 zistil, že jeho fotografia bola zničená svetlom z reflektora. Po šiestich rokoch vylúštil celú hádanku a prišiel s jedinečnou šatkou Ishu, ktorá je záchranou pre všetky celebrity.

Najlacnejší model by mal stáť 268 dolárov, čo je pre celebrity zanedbateľná čiastka.

Rapper DMX

anti-paparazzi-scarf-flash-photography-protection-ishu-saif-siddiqui-10

Paris Hilton

anti-paparazzi-scarf-flash-photography-protection-ishu-saif-siddiqui-11

Čo poviete na tento vynález? Kúpili by ste si Isha šatku, keby ste boli celebritou?

Zdroj: www.boredpanda.com

Avatar

Autor:

Volám sa Lenka a pre web klocher.sk píšem od jeho začiatku, takže som akýsi "inventár" tejto stránky. :D Moje články sú zamerané najmä na témy žena, láska, rodina a deti, ale rada píšem aj články ohľadom rôznych testov, hlavolamov či vtipných videách. Medzi moje záľuby patrí šport, relax a trávenie času s blízkymi a priateľmi. Aktuálne začínam žiť novú životnú etapu a pripravujem sa na jednu z najväčších výziev - materstvo, tak držte palce, aby sme to s manželom zvládli :)