RYTMUS sa stal otcom! Ukázal fotku svojho syna

RYTMUS sa stal otcom! Ukázal fotku svojho syna

Patrik Rytmus Vrbovský a Jasmina Vrbovská Alagič môžu oslavovať príchod svojho prvého potomka na svet.

Už dávnejšie prezradili pohlavie, a tak sa spoločne tešia zo syna Sanela. Jeden z najznámejších reperov v Česku a Slovensku sa už od začiatku vzťahu necháva počuť, že s moderátorkou s balkánskymi koreňmi prežíva najšťastnejšie obdobie svojho života. Narodenie prvého potomka jeho slová ešte viac vystihuje. Synom sa na Instagrame stihla pochváliť už aj Jasmina. 

Od začiatku vzťahu zaplavuje svoj Instagram fotkami s Jasminou. Správu, že čakajú potomka, oznámili na Štedrý deň a o niekoľko mesiacov na to mali svadbu.„Moment, na ktorý som čakal celý život,” povedal po svojej svadbe.

Rytmus zložil svojmu očakávanému synovi pieseň. S hudbou mu pomohol ďalší známy spevák – Tomi Popovič.

Pieseň sa volá Sanel, čo je bosniacke meno. Už vtedy sa špekulovalo, že práve takto sa bude nový prírastok do rodiny volať. „Čakal som na teba celý život, v mojom podvedomí som ťa nosil každý deň. Ale keď som sa stretol s Jasminou, vedel som, že bude tvojou mamou,“ spieva Rytmus hneď na začiatku novej piesne.

Meno Sanel navrhla Jamina. „Keď som to meno povedala Paťovi, tak som veľmi vďačná, že zareagoval tak, ako zareagoval, lebo ho prijal s obrovskou radosťou,” povedala balkánska moderátorka. To, že Rytmus bude otcom, ohlásil celému svetu cez sociálnu sieť.

Syna ukázal na Instagrame

Známy slovenský reper sa synom pochválil takisto na Instagrame. Medzi gratulantmi sa objavili už po niekoľkých minútach viaceré známe tváre slovenského šoubiznisu. Medzi nimi bola napríklad Zuzana Plačková, Attila Vegh, PIL C, Majself, Boris Pršo a mnoho iných. 

Po nedávnych narodeninách Jasminy tak majú v rodine Vrbovských ďalší dôvod na oslavu. Manželka známeho slovenského repera Rytmusa mala okrúhle 30. narodeniny. Cez svoj instagramový profil poďakovala za všetky priania. „Som vďačná a šťastná! Ešte raz moc moc ďakujem za každú Vašu myšlienku na mňa dnes, nech sa nám všetkým plnia sny, nech je každý deň výnimočnou neopakovateľnou chvíľou, ktorá nás robí šťastnými,” napísala Jasmina.

Celej rodine tak aj my prajeme veľa zdravia. 

Avatar

Autor:

Študent masmediálnej komunikácie v Trnave. Pochádza z krásnej liptovskej prírody a medzi veci, ktoré ho fascinujú najviac patrí cestovanie, šport a autá. Popri škole sa okrem práce redaktora začal venovať včelárstvu