Rozkošní zvierací kamaráti. Tieto top fotky maznáčikov vás chytia za srdce!

Rozkošní zvierací kamaráti. Tieto top fotky maznáčikov vás chytia za srdce!

Zvierací miláčikovia vedia vždy prekvapiť. Pozrite si krásne fotografie, na ktorých sú zachytení so svojím kamarátom. 

Napriek tomu, že si vyžadujú pravidelnú starostlivosť, mnohí ľudia si ich natoľko obľúbia, že ich rozmaznávajú rovnako ako svoje dieťa. Aby jednému domácemu maznáčikovi nebolo smutno, zabezpečia im druhého kamaráta. Či už ide o zvieratko určené na domáce spolužitie, alebo také, ktoré žije voľne v prírode, ich prejavy náklonnosti sú skutočne milé. Všetkých milovníkov týchto rozkošných stvorení potešia nasledovné fotografie.

# milí zvierací kamaráti

View this post on Instagram

ネモフィラ満開💙🐶🐶💙 ・ ふたりをひょっこり撮るために ネモフィラさんたちを踏まないために まっちゃんからひとりずつ抱っこで畑の中へ😁💙 待ての合図で静止🤚 ふたりともよく頑張りました😆👏💕 ・ #ひょっこり #お花柴女子くらぶ #ネモフィラ #しばこ隊 #チーム真顔 #口角キュキュッと部 #チーム大仏 #チーム親バカ万歳🙌 #二代目銀次郎組 #柴犬多頭飼い #柴犬抹茶 #柴犬黒蜜 #shiba_snap #shibastagram #柴犬 #犬のいる暮らし #赤柴#黒柴#柴犬マニア #わんこLIFE最高#柴生活 #igで繋がる空 #チームトワ君大好き #まる君とママさんに元気玉 #サクラちゃんに元気玉 #みんなに元気玉

A post shared by Chihiro (@chpppiii) on

Zdroj titulnej foto: instagram.com/discoverwildlife, igdolory

Avatar

I keď študujem Marketingovú komunikáciu, už od začiatku ma to vďaka predmetu onlinovej žurnalistiky, lákalo písať články. Zameriavam sa na oblasť lifestylových článkov. V minulosti som pracovala v marketingovej agentúre ako social media pracovník a copywriter.