Rihanna predstavila svoju valentínsku kolekciu šteklivej spodnej bielizne

Rihanna predstavila svoju valentínsku kolekciu šteklivej spodnej bielizne

Rihannina módna značka sa rozrástla o valentínsky špeciál, ktorý je plný srdiečok a priehľadností. 

Rihanna priniesla revolúcie do sveta spodnej bielizne so svojou exkluzívnou slávnostnou show s názvom Save x Fenty na New Yorskom Fashion Weeku, ktorý sa uskutočnil minulý rok v septembri.

Zahanbiť sa nenechala ani so svojou novou valentínskou kolekciou. Modely lákajú svojou nahotou, no zároveň sladkým duchom svätého Valentína.

Nová šteklivá kolekcia od Rihanny nenechá nikoho chladného. Zdroj: savagex.com
Valentínske modely sú určené pre ženy s akýmkoľvek typom postavy. Zdroj: savagex.com

Do predaja prišla kolekcia 10.1.2018 a zaobstarať si ju môžete cez stránku Savage x Fenty. Rad potešujúcich kúskov je inšpirovaný láskou pre všetky zlé dievčatá a chlapcov po celom svete.

        

Speváčkina kolekcia je vyrobená pre akýkoľvek typ postavy. Mnoho ľudí si ale všimlo jednu dôležitú vec: modely určené pre štíhle ženy sú viac sexy a viac zdobené ako tie pre plnoštíhle zákazníčky.

„Spodná bielizeň nie je len o využívaní ľudského ženského tela, ale aj o jeho oslave, o čom je vlastne aj celá kolekcia Savage x,” prezradila Rihanna. „Savage (v preklade divoký, nekontrolovateľný – pozn. red.) je pre mňa veľmi silné slovo. Obzvlášť čo sa týka žien. Ženy sú zvyčajne považované za slabé a ako stvorenia, o ktoré sa treba starať. Savage je pre ženy, ktoré sú iné, silné, zodpovedné že všetko, čo si zaumienili,” vysvetľuje speváčka.

Rihanna ako modelka pre svoju značku Fenty. Zdroj: savagex.com

Jej voľbou na tvorbu kolekcie boli srdiečkové tvary, vzorované braletty či odhaľujúce body. Modely sú k dispozícii vo veľkostiach 32A až 44D. Cena sa pohybuje v rozmedzí od 20 do 68 dolárov.

Zdroj: savagex.com, vogue.com

Avatar

Študentka masmediálnej komunikácie a autorka pre online magazín Klocher, ktorá prináša čitateľom nové informácie zo sveta hudby, módy či kinematografie.