Revolučná posteľ! Od dnes môžete spať so svojím psíkom nerušene

Revolučná posteľ! Od dnes môžete spať so svojím psíkom nerušene

Máte radi malých psíkov, ale v živote by ste si nevedeli predstaviť spať s nimi v posteli? Či už bolo vaše rozhodnutie spôsobené strachom o malé zviera, ktoré by ste mohli privaliť, alebo strachom z nespavosti spôsobenej jeho mrvením sa po posteli, všetkému môže byť koniec!

Brazílska spoločnosť Colchão Inteligente Postural totiž vymyslela revolučnú posteľ, vďaka ktorej môžu vaši malý štvornohý priatelia spať vo vašej blízkosti. Celá novinka spočíva vo vytvorení malého priestora v spodnej časti postele, v ktorom sa váš zvierací miláčik pohodlne vyspí. Odteraz môžete tráviť so svojím psíkom aj celé dni nerušene v posteli.

pet-bed-inside-mattress-colchao-inteligente-postural-8

pet-bed-inside-mattress-colchao-inteligente-postural-11

pet-bed-inside-mattress-colchao-inteligente-postural-14

pet-bed-inside-mattress-colchao-inteligente-postural-15

pet-bed-inside-mattress-colchao-inteligente-postural-19

pet-bed-inside-mattress-colchao-inteligente-postural-20

Zdroj: boredpanda.com

Avatar

Autor:

Volám sa Lenka a pre web klocher.sk píšem od jeho začiatku, takže som akýsi "inventár" tejto stránky. :D Moje články sú zamerané najmä na témy žena, láska, rodina a deti, ale rada píšem aj články ohľadom rôznych testov, hlavolamov či vtipných videách. Medzi moje záľuby patrí šport, relax a trávenie času s blízkymi a priateľmi. Aktuálne začínam žiť novú životnú etapu a pripravujem sa na jednu z najväčších výziev - materstvo, tak držte palce, aby sme to s manželom zvládli :)