Rady nad zlato! Tieto zlepšováky si zaručene budete pochvaľovať

Rady nad zlato! Tieto zlepšováky si zaručene budete pochvaľovať

Nechcete míňať veľké peniaze na drahé kozmetické prípravky? Máme pre vás riešenie. Vyskúšajte nasledujúce zlepšováky, ktoré vám možno pomôžu v boji proti vášmu problému.

Čajové vrecúška od zeleného čaju

Ak sa aj vy trápite kvôli hnedým kruhom pod očami, tak vám svitá na lepšie časy. Pomôcť vám môžu čajové vrecúška od zeleného čaju. Tie zalejte studenou vodou, vyžmýkajte a priložte na svoje oči. Vďaka tomuto jednoduchému zlepšováku sa zbavíte opuchov a tmavých kruhov.

Korektor nanášajte v tvare V

V prípade, že potrebuje skryť tmavé kruhy pod očami, použite korektor na oči. Ten však nenanášajte pod celé oči, ako ste zvyknuté. Naopak, naneste ho do tvaru „V“ alebo opačného trojuholníka, aby získala pokožka viac odpočinutý a jasnejší vzhľad.

foto-licenie

Ponorte nechty do studenej vody

Lakovanie nechtov patrí medzi jednu z mnohých vecí, ktorú robí nejedná z nás. Určite mi dáte za pravdu, že azda najhoršou fázou je fáza schnutia, ktorá dokáže pokaziť perfektný výsledok. Zlepšiť to však môžete tak, že svoju nalakovanú ruku alebo nohu hneď po nalakovaní ponoríte do studenej vody na 2 minúty. Schnutie laku sa tak urýchli.

selfie-908270_960_720

Zapaľovač je vhodný aj pre ceruzku na oči

Zintenzívniť farbu očnej ceruzky nebolo nikdy jednoduchšie. Ukázalo sa totiž, že zapaľovače nie sú vhodné iba k zapáleniu cigarety, ale aj k ohrevu ceruzky očnej linky, ktorá rýchlo dostane intenzívnejšiu farbu, čo ocenia vaše oči.

buzzfeed-diy-beauty-hacks-2

Veríme, že vám nasledujúce tipy pomôžu k vašej ceste k dokonalosti.

Foto: Pixabay
Zdroj: www.chasingfoxes.com

0
0

Vyjadri svoj názor

Google+ Linkedin

Written By :

"Rozdávaj úsmev, niet človeka, čo by na neho nebol odkázaný..." :)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

*

*