Psia duša sa stala hitom, prichádza trailer k novému filmu od jeho autora

Psia duša sa stala hitom, prichádza trailer k novému filmu od jeho autora

Rodinné dobrodružstvo šteniatka Belly dorazí do našich kín už v januári pod názvom Návrat domov.

Minulý rok si milovníci psov prišli na svoje pri filme Psia duša, ktorý sa stal hitom a zarobil v kinách vyše 204 miliónov dolárov. Vedeli ste však, že ide o adaptáciu amerického knižného bestselleru? Jeho autorom je známy spisovateľ W. Bruce Cameron, ktorý je tiež scenáristom a producentom nového rodinného filmu podľa svojho najnovšieho románu.

Pozrite si prvý trailer nového psieho dobrodružstva Návrat domov.

So slovenským prekladom

Bella bola len šteniatko, keď si ju Lucas adoptoval a odvtedy boli najlepší priatelia. Jedného dňa však Bella zmizne a ocitne sa vyše 600 km od svojho pána. Láska k nemu je však silnejšia ako nepriazeň osudu a Bella je rozhodnutá sa vrátiť domov. Cestou na ňu čakajú rôzne dobrodružstvá, noví priatelia, ale aj nebezpečenstvá veľkého, neznámeho sveta…

Novinku Návrat domov, v ktorej sa bude stratená Bella snažiť dostať domov k svojmu pánovi cez nebezpečnú divočinu, má na starosti režisér Charles Martin Smith, známy najmä rodinnou sériou Môj priateľ delfín. V hlavných úlohách sa predstavia Jonah Hauer-King, známy z minisérie Little Women, Alexandra Shipp (X-Men: Apokalypsa) či Edward James Olmos (Blade Runner).

Film Psia duša (2017) zarobil v kinách vyše 204 miliónov dolárov. Zdroj: screenrant.com

Silný príbeh nerozlučného priateľstva a lásky medzi psom a jeho pánom sa dočká aj slovenského knižného prekladu. Knihu pod názvom Psia cesta domov vydá vydavateľstvo IKAR a na pultoch kníhkupectiev by sa mala objaviť začiatkom roka 2019.

Roztomilá Bella sa pokúsi o Návrat domov v našich kinách už 24. januára 2019. Jej príbeh na vaše plátna prinesie spoločnosť Itafilm.

Avatar

Autor:

Editor magazínu Klocher – vyštudoval masmediálnu komunikáciu na Univerzite sv. Cyrila a Metoda v Trnave. Je občasným fotografom a kameramanom. Píše o filme a uskutočňuje rozhovory na celospoločenské témy. Za rozhovor „Moderátor Václav Moravec: Nenávidíme cudzincov, ale vládnu nám Slovák a Polojaponec“ bol ako spoluautor nominovaný na Novinársku cenu 2018 a na Cenu nadácie otvorenej spoločnosti.