Premýšľate nad originálnym a praktickým darčekom? Vyskúšajte nádhernú kazetu pre gurmánov

Premýšľate nad originálnym a praktickým darčekom? Vyskúšajte nádhernú kazetu pre gurmánov

Ak neviete, ako obdariť známych, ponúkame skvelý tip na narodeninový či vianočný darček – SanusVia kazety s kvalitným korením.

Na trhu je spoločnosť SanusVia od roku 2015 a prináša kvalitné korenie, pri ktorého spracovaní sa využívajú prvotriedne suroviny pestované v ekologicky čistých oblastiach. Bez konzervačných látok, dochucovadiel a iných chemických prísad.

Varenie je radosť. Radosť zo spoznávania nového, zo zdieľania vzácnych chvíľ s tými, na ktorých nám záleží. A spoločnosť SanusVia varenie miluje tiež, preto neustále hľadá cesty, ako robiť veci jednoduchšie a efektívnejšie.

Korenie, ktoré ponúka, je koncentrované a zabalené tak, aby ste pri varení našli vždy a rýchlo to správne. Ak ešte váhate, čo kúpiť svojim blízkym, nasledujúce riadky vás o korení a jeho unikátnych drevených kazetách presvedčia. Darujte im zdravie, kvalitu a radosť.

Objednať si och môžete priamo tu.

Bez soli a glutamanu

Prečo by v korení malo byť niečo, čo tam nepatrí?

Kvalitné korenie má samo osebe prirodzenú vôňu a chuť, preto je zbytočné tieto vlastnosti potlačovať soľou alebo chemickými prísadami. A práve preto v korení od spoločnosti SanusVia nenájdete ani gram soli či glutamanu (glutaman sodný sa používa v potravinárskom priemysle ako dochucovadlo a prostriedok na zvýrazňovanie chuti pod označením E 621, pozn. red.).

Do korenia nepridávajú ani látky proti hrudkovaniu a vlhkosti, preto sa môže časom stať, že bude potrebné ho pred použitím rozomlieť alebo jednoducho potrepať.

Každé korenie z dielne SanusVia má výhradne prírodný pôvod.

Zdroj: SanusVia

Bio produkty

Všetky suroviny predchádzajú niekoľkonásobnou kontrolou. Spoločnosť si vyberá bio korenie od dodávateľov, ktorí sú garanciou kvality a pôvodu kvalitných surovín.

Na trh prinášajú jedine kvalitné korenie a bio certifikácia je preto jedným z hlavných parametrov výberu.

Produkty spoločnosti nájdete pod označením BioVia, nakoľko si ich označujú vlastným logom biokvality.

Pohodlné skladovanie, dávkovanie a prehľad v kuchyni

Krabičky sú vyrábané na mieru tak, aby čo najviac zjednodušili prácu v kuchyni. Možno ich použiť nielen ako obal, ale aj ako koreničky. Sú totiž vyrábané s bočným sypatkom, ktoré umožňuje vsypanie korenia priamo do pokrmu.

Nemusíte sa obávať, špeciálny materiál obalu zároveň zabraňuje vlhnutiu krabičky a uchováva arómu korenia. Popisky sú umiestnené zboku a na hornej časti krabičky. Skrátka tak, aby boli vždy viditeľné aj v kazetách, prípadne umiestnené v zásuvke alebo na polici.

Zdroj: SanusVia

Chcete zostať zdraví, byť v kondícii a užiť si život s chuťou?

Stačí sa spoľahnúť na úžasné zdroje, ktoré vám poskytuje príroda a spoločnosť SanusVia. Nádherné drevené kazety sú vhodným a praktickým darčekom pre vašich blízkych k narodeninám či netradičným vianočným prekvapením, ktorý bude štýlovým doplnkom v každej kuchyni.

Avatar

Autor:

Editor magazínu Klocher – vyštudoval masmediálnu komunikáciu na Univerzite sv. Cyrila a Metoda v Trnave. Je občasným fotografom a kameramanom. Píše o filme a uskutočňuje rozhovory na celospoločenské témy. Za rozhovor „Moderátor Václav Moravec: Nenávidíme cudzincov, ale vládnu nám Slovák a Polojaponec“ bol ako spoluautor nominovaný na Novinársku cenu 2018 a na Cenu nadácie otvorenej spoločnosti.